kamarát s výhodami

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Kamarát s výhodami alias chcem zažiť vášeň, ale nechcem sa viazať. Tento typ vzťahu je v dnešnej dobe veľmi trendy. Nemusíš sa báť, že ťa bude partner kontrolovať, môžeš si užívať slobodu, bary, flirtovanie. A keď na teba príde chuť, zavoláš mu a užijete si. Kolobeh sa opakuje, no ty pomaly pociťuješ, že jednoducho ti to už nestačí a nechceš, aby sa stretával s niekým iným. Hups, čo teraz?

Byť s niekým kamarát s výhodami je super, no len do momentu, kedy jedna strana začne pociťovať aj niečo viac. A to sa môže veľmi jednoducho stať. Ak ti je s niekým dobre, zasmejete sa spolu a aj v posteli vám to klape, tak je malá pravdepodobnosť, že sa to z jednej strany nezmení k inému. Chceš vedieť, ako to zistiť? Keď začne robiť týchto 7 vecí, budeš si istá.

Novinky zo súkromia

Počas vašich stretnutí to už nebude iba o TOM, ale zostane aj neskôr. Bude ti chcieť povedať nejaké novinky, ktoré sa mu stali počas dňa. Čoraz viac sa ti otvorí a porozpráva aj o svojom súkromí, rodine, kamarátoch. Vtipné príhody či hocičo, čo by ťa mohlo rozosmiať.

kamarát s výhodami
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Bude chcieť zapôsobiť

Na vaše stretávky bude chodiť krajšie oblečený, navoňaný. Už nie len tak halabala v teplákoch, popri tom, čo odbehol od telky. Prípadne ti donesie nejakú maličkosť v podobe čokolády alebo popcorn k filmu na neskôr.

Očný kontakt

Oči ti vždy prezradia, čo sa v mužskej hlave odohráva. Z nich dokážeš vyčítať, či mu ide iba o jedno, alebo či sa za tým skrýva niečo viac. Možno ho dokonca nachytáš, ako ťa sem tam prebleskne očkom, keď si myslí, že sa nepozeráš. Keď po tebe túži a cíti niečo viac, v tých očiach už bude iná iskra.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating