pinterest.com/pinterest.com

Aj ty sa ešte stále rozhoduješ, v ktorej destinácii stráviš svoju dovolenku? Čo takto prestať mínať čas na nekonečné hľadanie vhodného miesta a nechať hviezdy rozhodnúť za teba? Prečítaj si, čo na tvoju dovolenku hovorí tvoje znamenie. 

Baran (21.3.-19.4.)

Barany sú dobrodružné povahy, ktoré jednoducho neobsedia na jednom mieste. To je dôvod, prečo je Maui tá pravá destinácia pre teba. Druhý najväčší ostrov Havaja ti ponúka nekonečné možnosti objavovania prostredníctvom turistiky, nádherné pláže pre surfovanie a mnoho ďalších aktivít pre tých, čo hľadajú vzrušenie. Čo takto vyskúšať taký kiting? Menej aktívnejšie povahy rady objavujú nové miesta zábavnou formou – ak ste ešte nepočuli o tzv. Burning Man (teda Horiacom mužovi), rozhodne si ho napíšte na svoj zoznam atrakcií a zabookujte si výlet čím skôr 🙂

m pinterest.com

Býk (20.4.-20.5.)

Býk je milovník luxusu, ktorý sa vyžíva v tých fajnovejších veciach v živote, ako napríklad poobedie strávené v spa, či na relaxačnej masáži. Býk je taktiež zemské znamenie, čo znamená, že sa rada obklopuješ prírodou. Skombinuj tieto dve veci a máš Catskill’s Mountains v New Yorku, kde môžeš po celodennej prechádzke pokojne zaspať v pohodlnej posteli, alebo si dať v reštaurácii jedno z ich legendárnych ocenených vín.

n pinterest.com


Blíženci (21.5.-20.6.)

 

Keďže blížencom vládne Merkúr, planéta komunikácie, nie je žiadnym prekvapením, že sa vyžívaš v spoločenských aktivitách. Zabookuj si let do vzrušujúceho mesta, akým je napríklad Berlín, kde môžeš otestovať jazykové znalosti, pokecať si s lokálnymi a zostať vonku celú noc.

berlin-germany-landscape-wallpaper tumblr.com 

Rak (21.6.-22.7.)

Rak je oproti ostatným znameniam domased, čiže keď opustíš teplo domova, hľadáš útulné destinácie, kde by si sa cítila ako doma. Si taktiež vodné znamenie, teda najlepšie sa cítiš, keď môžeš byť obklopená morom. Pokojná plážová destinácia niekde v blízkosti miesta Nantucket, je ako stvorená pre teba. 

1400-massachusetts-nantucket-hotel-resort-imgcache-rev1390592046953-web pinterest.com

 

Lev (23.7.-22.8.)

Levice sú známe ich úžasnou osobnosťou a milujú vzrušenie a rôzne oslavy. Ak si teda spoločenská povaha, zamiluješ si miesta ako Ibiza, kde môžeš pretancovať celú noc. Levice sú aj milovníčky histórie, čiže ak ťa párty moc neláka, porozmýšľaj nad objavovaním nejakého starého zámku, napríklad v Írsku. Nechaj sa svojimi kráľovskými črtami (Levice sú kráľovské znamenie horoskopu) a zostaň v zámku Ashford, v hoteli, ktorý bol domovom rodiny Guinessovcov.

b pinterest.com

Panna (23.8.-22.9)

Panny zbožňujú umenie a moderný dizajn. Uvidíš, že esteticky moderné mestá v takom Japonsku ťa budú fascinovať. Tiež si zemské znamenie a si rada keď sa cítiš zdravo a fit, tak si naplánuj pár dní mimo mesta a nadýchaj sa čerstvého vzduchu.

tumblr_static_tokyo_at_night tumblr.com

Váhy (23.9. – 22.10.)

Váhy milujú keď môžu byť oblopené umením a kultúrou (taktiež im nevadí, keď sú hýčkané). Pohľadaj si teda exkluzívny hotel so spa, v meste ako je napríklad Viedeň, ktoré je plné divadiel, múzeí a príležitostí rozmaznávať sa skvelým jedlom.

jk pinterest.com

Škorpión (23.10 – 21.11.)

Pre škorpiónov je to celé o tom hľadať nové veci, ktoré zatiaľ takmer nikto neobjavil. Potrebuješ nájsť nové kúty a štrbinky, ktoré ti ktorákoľvek dovolenková destinácia dokáže ponúknuť. Rôzne zákutia Maroka ti poskytnú hodiny a hodiny objavovania. A keďže ti nevadí divoký terén, zídi z aj tak rozbitých cestičiek a porozmýšľaj nad tým, že zopár nocí stráviš v púšti Berber na Sahare. 

kl pinterest.com

Strelec (22.11. – 21.12.)

Keďže si tzv. horoskopová cestovateľka, zvykneš byť nepokojná a neustále hľadáš nové dobrodružstvá. Kým by si najradšej naskočila do karavanu a cestovala si hore-dole krajinou, tiež máš rada cestovanie na rôzne nevídané miesta. Hlavné je, aby si v nich mala zvláštny feeling, ako napríklad v Angkor Wat v Kambodži, alebo v chrámoch Bagan v Mjanmarsku.

jk pinterest.com

Kozorožec (22.12 – 19.11.)

Kozorožec je v rámci horoskopu znamenie, ktoré je najviac orientované na ciele. Si pripravená zdolávať akékoľvek nové výzvy. Si zemské znamenie, rada sa obklopuješ prírodou, tak si choď zabicyklovať do Toskánskej prírody, alebo skús ísť zliezať hory na expedíciu do Patagónie (o čom si už pravdepodobne dlhšie snívala).

kj pinterest.com

Vodnár (20.1. – 18.2.)

Tie, ktoré mali tú česť narodiť sa v tomto znamení, majú tendenciu byť voľné duše, ktoré zbožňujú byť obklopené ľuďmi. Perfektne by si zapadla na miesto na vode, s kozmopolitným feelingom a priateľskými lokálnymi obyvateľmi. Sydney rozhodne zapadá do tohto popisu.

jk pinterest.com

Ryby (19.2. – 20.3.)

Ryby sú známe tým, že sa veľmi rady túlajú. Uvidíš, že plážová destinácia ako Trulum, je pre teba to pravé. Tu môžeš uniknúť realite, buď tréningom jogy, alebo si vyčistiť hlavu prechádzaním sa po krásnom Mexickom pobrežnom meste a užívaním si všetkých krás, ktoré ti ponúka.

jk pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife