Nikki Fridrich
Instagram/nikki_fridrich

Život sa vie občas nečakane skomplikovať. Svoje o tom vie aj Nikola Fridrichová, ktorú fanúšikovia poznajú z Instagramu ako Nikki Fridrich. Influencerka, ktorá bola súčasťou aj reality šou Farma, sa včera s fanúšikmi podelila o smutnú správu. Vždy úprimná a vtipná mamička priznala, že jej zistili rakovinu. A aj v týchto časoch je pre mnohé inšpiráciou!

Exfarmárka Nikki svojim followerom, ktorých má na sociálnej sieti už takmer 100-tisíc, len pred pár hodinami oznámila, že jej od lekárov prišli výsledky, ktoré nik nečakal. Na Instagrame sa ukázala v slzách. „Došli výsledky z biopsie. Rakovina potvrdená,“ napísala k fotke.

Nikki Fridrich sa zároveň poďakovala za množstvo podporných správ, ktoré ju odvtedy zaplavili, a dnes sa na sociálnej sieti fanúšikom prihovorila v otvorenom videu. Z jej hlasu je cítiť smútok, no všetci, čo ju poznajú vedia, že ide o veľkú bojovníčku. Rýchlo konať sa rozhodla aj v prípade svojej dcérky, ktorú už nahlásila na očkovanie proti rakovine krčka maternice. Presne toto je totiž jej diagnóza.“Krčok ide celý preč, dúfam, že sme to podchytili včas a nezasiahne to maternicu,“ informovala.

No aj v takýchto udalostiach sa nájdu mudrlanti, ktorí si musia zabŕdnuť. „Čo ty vieš, či ja som nechcela druhé dieťa? Užiť si to tehotenstvo, ako ti rastie brucho, tešiť sa pri prvých pohyboch,“ odkázala necitlivým ľuďom, ktorí jej poslali nepríjemné správy o tom, že v tomto nie je jediná a sú aj „horšie“ prípady.

Ako už aj v minulosti spomínala, jej prvé tehotenstvo bolo doslova peklo, počas ktorého si vytrpela fyzické aj psychické týranie. Preto nechce prísť o možnosť si to druhýkrát zažiť v tom dobrom. Zároveň teda apeluje aj na ostatné ženy, aby chodili na prehliadky a svoje zdravie nezanedbávali. Mnohé si z nej môžu brať príklad.

Nikki Fridrich na Farme

Vypočuj si celú úprimnú reakciu Nikki

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News