Falošná kamarátka

Asi každá z nás má už nejaké životné skúsenosti. A či sa nám to páči alebo nie, skúšky priateľstva k nim patria tiež. Do nášho sveta vstúpia ľudia, ktorí prídu len na chvíľu, ale len pár z nich ostane navždy. Skutočná priateľka je na nezaplatenie, falošná kamarátka na zaplakanie.

Falošná kamarátka sa však odhaľuje veľmi ťažko. No otázky v tomto kvíze ťa možno nasmerujú či potvrdia to, o čom si už dlhšie premýšľala.

Ako dlho sa už poznáte?

Čo vás spojilo ako kamarátky?

Ohovárala niekedy pred tebou iné kamošky v zlom?

Zistila si niekedy, že hovorila aj o tebe poza tvoj chrbát?

Keby si jej o polnoci zavolala, že potrebuješ pomoc, prišla by?

Keď sa dohadujete na spoločnom programe ...

Ako vychádza s inými kamoškami, ktoré máš?

Stalo sa už niekedy, že sklamala tvoju dôveru?

Pristihla si ju niekedy pri klamstve?

Ak sa na niečom nezhodnete, tak ...

Je skutočná alebo falošná kamarátka? Tieto otázky odhalia, či jej môžeš veriť
ZDÁ SA, ŽE JE FALOŠNÁ
Podľa tvojich odpovedí sa zdá, že to nie je úplne pravá kamoška. A možno máte medzi sebou len nevyriešené spory. Každopádne, ak máš z jej prítomnosti zlý pocit, zrejme do tvojho života nepatrí.
JE ŤAŽKÉ SA V NEJ VYZNAŤ
Niekedy sa správa skvele, inokedy máš na ňu nervy. Jej správanie je mätúce a ťažko sa v nej vyznať. Ak si na pochybách o tom, či je to pravé priateľstvo, musíš si ju otestovať.
ONA JE SKUTOČNÁ KAMOŠKA
Tak sa zdá, že ona je pre teba dobrou kamoškou. Aj keď možno občas pochybuješ, skutočne by ti vedome nikdy neublížila. Ak áno, potom to výborne hrala.

Všade okolo nás sa môžu nachádzať falošní ľudia, aj napriek tomu, že sa tvária ako tie najväčšie zlatíčka. Vieš, ako ich prekuknúť, aby si vedela, na čo a na koho si dávať pozor? Prezradiť ich môže ich správanie a týchto 9 fráz.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy