Nový účes

Nový účes dokáže naozaj zmeniť celý tvoj vzhľad, taktiež sa vďaka nemu budeš cítiť oveľa lepšie a sebavedomejšie. Kedy je však naň ten správny čas? Prezradia ti to tieto 3 znaky. Pokiaľ sa v nich nájdeš, neváhaj a choď za zmenou.

Stále nosíš vlasy len v cope

Alebo ich máš nejako inak zapnuté. Niekedy sa ženy takým spôsobom snažia len „prečkať“, kým im narastie ich požadovaná dĺžka vlasov. Keď to robíš aj ty, tak s aktuálnou dĺžkou alebo celkovo účesom očividne nie si veľmi spokojná. Tak na čo čakáš? Šup šup ku kaderníčke za krásnym účesom, ktorý ti bude robiť radosť každý deň.

Žena, ktorá má kučeravé vlasy
zdroj: Unsplash/Atikh Bana

Máš problém rozčesať si vlasy

Väčšina žien zažíva tento problém. Keď sa snažia horko-ťažko rozčesať vlasy, polovicu z nich nechajú na kefe. Jedným z dôvodov môže byť aj to, že si už dávno nenavštívila kaderníčku a nenechala sa podstrihnúť. Takže neváhaj a choď do toho. Samozrejme, tých dôvodov môže byť aj viac. Napríklad to, že používaš nevhodnú vlasovú kozmetiku alebo aj to, že si pravidelne umývaš vlasy dole hlavou.

Máš suché končeky

Tento problém sa považuje za jeden z najväčších nepriateľov všetkých žien. Pokiaľ sa suchých končekov nezbavíš včas, vlasy sa ti môžu začať lámať už po celej dĺžke. Takže by si nemala zabúdať na pravidelné jemné obnovenie účesu u kaderníčky. A ak chceš, aby si mala čoraz menej suchých končekov, dbaj na pitný a stravovací režim.

Chceš mať krásne a zdravé vlasy, ktoré ti každá žena bude závidieť? V tomto našom článku nájdeš skvelé užitočné tipy na to, ako to dosiahnuť. 

Prečo moje vlasy vyzerajú zle? Veď som si kúpila tú najdrahšiu vlasovú kozmetiku a používam ju pravidelne. Ak je toto otázka, ktorú si v poslednej dobe kladieš dosť často, tak je tento článok určite pre teba. Na to, ako vyzerajú tvoje vlasy, má vplyv oveľa viac faktorov, než si myslíš.  

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty