Páčia sa ti vlny, ale myslíš si, že krátke vlasy na to nie sú vhodné? My ti ukážeme, že sa to dá aj napriek tomu! Vybrali sme pre teba 3 video návody, ktoré ťa naučia ako si urobiť úžasný look za pár minút. A to všetko rýchlo a jednoducho.

Na každodenné nosenie

Ako každej žene, aj tebe určite záleží na tom ako sa prezentuješ na verejnosti. Prirodzený make-up, čisté oblečenie a jednoduchý účes. Perfektná kombinácia, vďaka ktorej zažiariš každý deň. Čo tak ozvláštniť tvoj look nenápadnými vlnami? Toto video ti ukáže, ako na to.

Keď ideš na rande

Chystáš sa na stretnutie s chlapcom, o ktorého máš záujem? Tieto nádherné vlny ho dostanú do kolien. Vďaka nim budeš pôsobiť elegantne a šarmantné zároveň. Sarah je skvelá hairstylistka, vďaka ktorej vychytáš všetky grify, ako na to. Nájdeš ju na Instagrame pod menom @sarahangius.

Očarujúca hriva

Z krátkych vlasov sa dá urobiť aj veľká „hriva“ s parádnymi vlnami. A pri tom stále nebudeš vyzerať ako baránok. Naučí ťa tomu táto sympatická červenovláska z Instagramu. Ak potrebuješ k videu aj hovorené slovo, nájdeš ho na jej YouTube kanále.

View this post on Instagram

𝐇𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐜𝐮𝐫𝐥 𝐬𝐡𝐨𝐫𝐭 𝐡𝐚𝐢𝐫⁣⁣ WEEEE I’m so happy with my hair recently 🥰💃🏽 An in depth video on how I curl my short hair is up on my main channel right now! Link is in my bio✌🏼 ⁣⁣⁣ 🎀I ALWAYS alternated the direction of my curls to make sure my hair stays looking volumized instead of having the curls all. Blend in together ⁣⁣⁣ 🎀Hairspray every section when you are done curling it so it lasts longer⁣⁣⁣ 🎀Flip your hair upside down and use your fingers to seperate the curls💃🏽⁣⁣⁣ 🎀BROWS: filled in with @benefitcanada precisely my brow in #5 ⁣⁣⁣ #1minutemakeup #makegirlz #makeuptutorial #vegas_nay #boxycharm #hudabeauty #wakeupandmakeup #hairmakeupdiary #hypenaughtypower #universodamaquiagem_oficial #makeupvideoss #linerandbrowss #allmodernmakeup #boxycharm #hairtutorial #hairvideos

A post shared by Laiba (@bodmonzaid) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.