instagram.com/laurralucie instagram.com/louisasth instagram.com/kubra_ozel_ciftci

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Jar je typická v tom, že počasie je každú minútu iné a keď v jeden deň svieti slnko a odkladáme zimné bundy, neznamená to, že zajtra nemôže snežiť alebo mrznúť. Aj práve teraz, keď k nám prišlo znova chladnejšie počasie, ti tieto veci určite pomôžu. 

Všetci sa tešíme na letné počasie, ktoré prinesie teploty, žiaden sneh a zimu. Avšak práve aprílové počasie nám dáva zabrať a my sa musíme prispôsobovať tomu, čo nám prinesie. Aby si bola pripravená na každú zmenu počasia, na každú snežnú fujavicu, dážď či slnko a predsa štýlová, toto sú štyri veci, ktoré musíš mať v šatníku.

1. Trenčkot/ Prechodný plášť

Nadčasový kúsok, ktorý sa v našich módnych šatníkoch a na našich uliciach nachádza už od roku 2013. Trenčkot či prechodný plášť sú kúskami, ktoré vždy doplnia outfit, ochránia pred vetrom a nič s nimi nepokazíš. Na módnych e-shopoch sa vyskytujú v rôznych farbách a práve preto, je jeho výber úplne na tebe. Či už siahneš po pieskovej, čiernej, alebo po krikľavých farbách, túto kúpu nikdy neoľutuješ.

2. Vesta

Najväčšej obľube sa teraz teší vesta. Krátka, dlhá, oversize či v rôznych farbách a vzoroch. Nie je obchod ani e-shop, ktorý by práve teraz neponúkal vesty. Je to doplnok, ktorý ti pomôže aj v daždi, aj v zime, ale hlavne s premenlivým počasím. Môžeš ho kombinovať športovo ale aj do mesta.

3. Koženka

Zvodná, zaujímavá a obľúbená je určite kožená bunda, ktorá je taktiež veľmi dobrým pomocníkom do jarného počasia. Tým, že väčšina koženiek, ak teda nie sú z brúsenej kože, ochránia pred dažďom a sú vkusnými doplnkami, nie len na večer a príjemnú večeru či bar, ale aj v bežnom živote do mesta alebo do práce.

4. Rifľová bunda

Je to kúsok, ktorý sa využíva v teplejších dňoch jari a chladnejších dňoch leta, ale vždy pomôže. Práve teraz žnú veľkú slávu rifľové bundy, na ktorých sa nachádza niečo zaujímavé alebo s vlastnou ilustráciou. Práve tieto prechodné budničky je možné kombinovať k šatám, sukniam do romantických outfitov k západu slnka, ale aj k športovým či ležérnym outfitom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista