Influencerka Ráchel Karnižová

Influencerka Ráchel Karnižová zase raz prekvapila fanúšikov na Instagrame, kde ale má súkromný účet. Zasnúbila sa so ženou, ďalšou influencerkou, no ich followeri v komentároch diskutujú o tom, či ide iba o žart alebo realitu. Čo si myslíš ty?

Známa slovenská modelka a influencerka Ráchel Karnižová ešte pred účinkovaním v šou Love Island otvorene vyhlásila, že v živote mala iba dvoch partnerov. Na Kanárskych ostrovoch si našla ďalšieho. Jej srdce si získal exotický fešák Claude a v súťaži spolu dokonca skončili na treťom mieste. Ani s ním jej to však nevydržalo a po niekoľkých mesiacoch sa rozišli.

Zásnuby influencerky Ráchel?

Ráchel sa nikdy netajila ani tým, že už vyskúšala intímnosti aj so ženami. Dokonca priznala, že by možno „riskla“ aj vzťah s babou. Napriek tomu sa bála, že by jej v takomto partnerstve niečo chýbalo. To, čo by mohla mať vo vzťahu s mužom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rachel Karnižova (@rachellkka123)

Teraz sa však zdá, že by jej to so ženou mohlo vyjsť. Na Instagrame totiž s influencerkou Dominikou Horákovou zverejnila zaujímavú fotku z dovolenky v Dominikánskej republike. V pozadí je na nej vysmiata Ráchel v plavkách, pričom jej ruku drží práve Dominika. Fanúšikom na Instagrame tak ukázali krásny prsteň s modrým kamienkom uprostred.

„Povedala áno,“ napísala Dominika k záberu po anglicky, čo by mohlo značiť zásnuby. Fanúšikovia však v komentároch pod snímkou diskutujú o tom, či je to iba vtip alebo realita.

„Veľká gratulácia. Som vedel, že skončíš so ženou nakoniec,“ napísal fanúšik. „Ako upútať na seba pozornosť. Ľudia, je to vtip,“ smeje sa ďalší. „Kks, toto bol aký zvrat,“ dodal ešte jeden so smejúcim sa smajlíkom. „Neviem, či to je vtip alebo nie,“ píše sa v komentári. „Tak po ďalšej zlej skúsenosti s chlapom sa ani nedivím. Gratulujem,“ uviedla fanúšička.

A čo ty? Myslíš si, že ide iba o vtip alebo je to podľa teba realita? U Ráchel by ale asi nebolo prekvapením, keby napokon vysvitlo, že to bol žart. Už v šou Love Island totiž ukázala, že je za každú srandu.

No v prípade, ak je to pravda, k zásnubám jej gratulujeme aj my!

Zdroj: Instagram/horakovadominikaa, Instagram/rachellkka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News