Influencerka Ráchel

Slovenská influencerka Ráchel Karnižová opäť prekvapuje. Video na TikToku totižto prezrádza, že sa rozhodla vybrať cestou bývalej p*rnoherečky. Prečo si za novú prácu vypočula od fanúšikov nepekný hejt?

Influencerka a podnikateľka Ráchel Karnižová sa dostala do povedomia verejnosti nielen ako televízna hviezda z viacerých reality šou. Fanúšikovia pomerne často riešia aj jej osobný život či milostné vzťahy.

Len nedávno ryšavka prekvapila, keď priznala vzťah so ženou. Po rozchode s exotickým Claudom, ktorého spoznala v šou Love Island, jej učarovala známa influencerka. Aj keď baby najskôr šokovali zásnubami o čosi neskôr sa ukázalo, že išlo len o oznámenie ich vzťahu. Len nedávno si Ráchel a Dominika užívali vášnivé chvíle priamo na verejnosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DOMINIKA HORÁKOVÁ | fitness trenér (@horakovadominikaa)

Influencerka Ráchel získala novú prácu

Práve slovenská influencerka má teraz podľa videa na TikToku novú prácu. Celkom prekvapivo sa vybrala cestou bývalej p*rnoherečky Daisy Lee. Možno si aj ty sama pamätáš, že práve táto známa kráska skúšala kedysi aj prácu DJky. A presne toto isté sa teraz rozhodla robiť aj Ráchel, za čo si však vypočula od fanúšikov poriadny hejt.

„Viete, že sa ja sa nikdy nevyjadrujem ku komentárom ohľadom mňa alebo keď ma niekto hejtuje, je mi to naozaj jedno. Ale teraz mám potrebu sa vyjadriť, pretože nepríde mi to vôbec fér. Veľa ľudí hovorí, že im nepríde fér, že ja ako influencerka idem skúšať niečo ako DJ. Prečo by som to nemohla vyskúšať, prečo by som sa nemohla naučiť hrať a prečo by som nemohla ísť hrávať na akcie?“

„Pod istým príspevkom sa objavili komentáre, že ako je možné, že som dostala booking na taký event. Že je to určite len preto, že som influencerka a som známa. A že prečo ma označili ako special guest … Ja neviem, ja som sa tak neoznačila, označili ma ako special guest, ale keď sa pozriete na komentáre jediný o kom sa tam bavia som ja. Takže asi niečo special na mne bude,“

@rachellkkaa

#fyp

♬ Brick na brick – Hard Rico

Zdroj: TikTok/rachellkkaa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News