Influencerky Ráchel a Dominika

Ako je to naozaj so včerajšími zásnubami influencerky Ráchel Karnižovej? Pre Markízu priznala, že s Dominikou asi budú musieť fanúšikom čosi vysvetliť. 

Ako je to naozaj so zásnubami influenceriek Ráchel a Dominiky?

Známa slovenská modelka, podnikateľka a influencerka Ráchel Karnižová včera večer zase raz šokovala. S ďalšou českou influencerkou Dominikou Horákovou na Instagrame zverejnili zaujímavý príspevok.

Zdalo by sa, že krásna brunetka ryšavku požiadala o ruku na dovolenke v Dominikánskej republike. Fanúšikovia v komentároch diskutovali o tom, či ide iba o žart alebo realitu. Napokon to však je úplne naopak, ako sa mohlo zdať.

Nejde o žart, ale ani o naozajstné zásnuby. Týmto krásnym gestom a dojemným spôsobom Dominika Ráchel požiadala o to, aby mali vzťah a známa ryšavka súhlasila.

Zistila to Televízia Markíza, ktorá slovenskú influencerku kontaktovala. Ľudia to nepochopili, zrejme to budeme musieť vysvetliť,“ uviedla Ráchel zo šou Love Island 3. Zdá sa teda, že po sklamaniach v láske s chlapmi to napokon naozaj skúsi so ženou.

Nikdy sa totiž netajila tým, že už vyskúšala aj intímnosti s babami. Dokonca pred účinkovaním v šou Love Island priznala, že by možno skúsila aj vzťah s rovnakým pohlavím a keby bola taká možnosť, v súťaži by si možno do páru vybrala aj ženu. Bála sa však, že by jej v takomto partnerstve chýbalo to, čo s mužom.

Nuž, tak teda uvidíme, ako to Ráchel a Dominike pôjde a či im to spolu bude fungovať. Držíme im palce!

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News