Separ a Cynthia

Už v mladom veku môže byť vzorom pre iné ženy! Slovenská influencerka Cynthia Tóthová sa na Instagrame nebála ukázať to, čo iné dievčatá radšej skrývajú. Vyvolala tak krásny ošiaľ. 

23-ročná tanečníčka, ktorá už druhý rok tvorí pár s jedným z našich najúspešnejších raperov, si už na kritiku mohla zvyknúť. Jej fanúšikovia milujú jej štýl a milé pôsobenie, hejteri sa zas navážajú do veku. Po tom, čo si z nej nedávno robili nevhodné žarty, dostali niektorí poriadne slovné vyškolenie od Separa.

Separ a Cynthia
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Separ má doma krásnu ženu

Aj jej výzor sa občas stane terčom útokov. I keď je Cynthia naozaj krásna žena, nedávno jej pod video niekto napísal, aby schudla. Práve táto veta spustila veľkú lavínu. Cynthia na svojej novej fotke, ktorú si môžeš pozrieť nižšie, s radosťou ukázala bruško a k celej téme sa vyjadrila aj v príbehoch na sociálnej sieti.

Priznala, že aj ona sa občas trápi „kilom navyše“, no dôležité je to, aby mala žena svoje telo rada a najmä, aby si tým netrápila psychiku. Ak niekoho trápi niečo, s čím môže urobiť zmeny, tak nech to urobí, aby sa cítil dobre. No to, že niekto nie je na pohľad „dokonalý“, neznamená, že je horší. Keď sa vo svojom tele cíti dobre, je to absolútne v poriadku.

Cynthia sa nemá za čo hanbiť, na poslednej fotke ukázala bruško (klikaj na šípku vpravo)

Cynthii začali chodiť aj ďakovné správy o tom, že sa vďaka nej začali mať niektoré dievčatá radšej.

Teraz som v takom bode, že moje telo je zdravé, nijak mi neubližuje, pretože viem chodiť, vidím, počujem, mám zdravé srdce, orgány, atď. Tak prečo by som mu mala ubližovať ja tým, že sa psychicky budem ubíjať?“ zamyslela sa a vyslala krásnu myšlienku aj ostatným.

Instagram/cynthia_tothova
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News