Reper Separ a influencerka Cynthia Tóthová tvoria azda jeden z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu. Niet sa čomu čudovať, keďže má 35-ročný umelec skvelú kariéru, tisíce fanúšikov a 7 rokov bol vo vzťahu so speváčkou Tinou. Po rozvode s ňou sa dal dokopy s tanečnicou Cynthiou, ktorá je od neho o 13 rokov mladšia. Tá v podcaste Pohofka prezradila o sebe čosi viac.

Obaja sú dôkazom toho, že vek je iba číslo a keď si dvaja ľudia rozumejú, môže byť z toho vážny vzťah. A že to tak aj berú potvrdzuje fakt, že Cynthia už niekoľko mesiacov žije v jeho dome. Len nedávno boli spoločne hosťami Sajfovej šou, v ktorej toho sympatická blondínka veľa nenahovorila, no jej posledný rozhovor absolvovala sama. Prezradila v ňom nie len viac detailov o sebe samej, ale aj jej vzťahu.

Moderátorku zaujímalo nie len to, aký má vzťah s deťmi, ktoré má Separ z predošlého vzťahu (aj keď len dcérka je jeho biologická), ale položila jej aj viac osobnú otázku, ktorá určite zaujíma fanúšikov. Ako vlastne vychádza s jeho bývalou manželkou Tinou?

Mnoho sledovateľov stále krivdí Cynthii a obviňujú ju z toho, že je so známym hudobníkom iba z vypočítavosti. K tejto téme sa nedávno jasne vyjadrila. „Jedna vec je, že Sepi je bohatý a druhá vec je, že ja koľko zarábam. A ja nie som bohatá. Akože on by mi dal (všetko), ale ja to od neho nevyžadujem,“ povedala na rovinu.

Taktiež sa im „nepozdáva“, že je výrazne mladšia a je podľa nich dôvodom, prečo Separ údajne opustil rodinu, aj keď tomu tak v skutočnosti nie je. „Moja dcéra je moja krv, dám za ňu život beh mihnutia oka. Ja nemám právo na nový vzťah? Lebo by ste si zvykli, že som s Tinou?“, opýtal sa fanúšikov, keď sa na neho valila vlna hejtu s tým, že nie je dobrý otec.

Separ a Tina majú deti v striedavej starostlivosti po jednom týždni. Cynthia tak s nimi trávi taktiež dosť času, a ako priznala, majú spolu dobrý vzťah. Ako však v skutočnosti vychádza s Tinou? „No, my sme sa ešte nestretli. Nikdy. Ja by som bola s tým v pohode, ale asi z jej strany je to trošku inak,“ povedala úprimne.

Zdroj: YouTube/Magazin Pohofka

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.