Separ a Cynthia

Zdá sa, že pri týchto slovách mu už praskli nervy! Známe tváre, ktoré vystupujú na sociálnych sieťach a majú státisíce sledovateľov, sú už na rôznu kritiku zvyknutí. Mnoho z nich na hejty už ani nereaguje, no občas sa stane, že isté hranice sú prekročené. Takto sa to stalo aj pod najnovšou fotkou Cynthie Tóthovej na Instagrame, kde sa jej priateľ Separ už musel ozvať.

Už od chvíle, kedy sa oficiálne dali do vzťahu, sa musela mladá tanečníčka a influencerka vysporiadať s množstvom negatívnych správ na svoju osobu. Fanúšikovia slovenského rapera ju neprávom označovali ako dôvod rozchodu s bývalou manželkou Tinou, no taktiež rýpali aj do jej veku. Cynthia je totiž od umelca mladšia o 13 rokov.

Separ a Cynthia
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Separ uzemnil hejterov

Aj táto dvojica je dôkazom toho, že vek je len číslo a keď sa dvaja ľudia milujú, nehrá žiadnu rolu. Napriek tomu, že už spolu dlho žijú v rodinnom dome a pár tvoria druhý rok, pričom sa striedavo starajú aj o Aničku a Lea z raperovho predošlého vzťahu, útoky na jej vek neutíchli.

Pod najnovšou fotkou, na ktorej je Separ so Cynthiou spoločne s druhým známym párom, hudobníkom Gabryellom a fotografkou Ninou Skalíkovou, sa totiž objavili komentáre v znení „Dúfam, že jej Separ aspoň pomáha s úlohami,“ či „Jéj, Separ s dcérkou vonku„. Tie už rapera nenechali chladného a pustil sa do slovnej bitky. Viac si môžeš prečítať nižšie.

Separ
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Nenechal na nich nitku suchú

Aj keď vie Separ obrániť seba či svojich blízkych rôznymi spôsobmi, tentokrát sa do hejterov pustil naozaj ostro, aby im dal najavo, že takéto komentáre sú u nich už cez hranicu. Čo myslíš, reagoval dobre?

Separ reaguje
zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News