instagram.com/sturdikovaphotography

Influenceri Becca a Milan Bez Mapy sú známi ako nadšení turisti, preto prijali rýdzo slovenskú výzvu: sily si zmerali počas výstupu na Chopok. Každý z nich pritom zdolal vrchol z inej strany. Jeden z najznámejších kopcov na Slovensku ponúka pre tých, ktorí sa dostanú na jeho vrchol, nielen pôsobivý výhľad, ale aj možnosť otestovať si kondičku. V tom obom instagramovým celebritám pomáhal smart pomocník: najnovšie hodinky Huawei Watch GT 2 Pro.

Kto bol na vrchole prvý?

Interpretácie výsledkov sa rôznia. Becca na svojom Insta profile tvrdí, že vyhral Milan, ktorý bol lepší o minútu. Na druhej strane hrdá je aj na vlastný výkon: „Na našej trase sme prekonali o 200 výškových metrov viac. Na Chopku z južnej strany fúkal nárazový vietor 82 km za hodinu, a teda nešli lanovky, na čo sme sa rozhodli, že dolu zídeme pešo a opäť prekonáme 800 výškových metrov. Síce zmoknutí a so svalovicou, ale s neprekonateľným výhľadom a pocitom.“

View this post on Instagram

Sláva víťazovi a česť porazeným.🏆 V sobotu sme s Milanom vyrážali na Chopok každý z inej strany a závodili sme, kto vystúpi na Chopok skôr, aby sme otestovali hodinky #HuaweiGT2Pro. Milanovi gratulujem k lepšiemu času o minútu! 🥂 Sebe zase, že sme prekonali v takom čase o 200 výškových metrov viac na našej trase. 🌬 Na hodinkách je super, že vedia podať kompletné informácie o celom tripe a športovej aktivite a preto sme si mohli pozrieť náš reálny čas výstupu (keďže sme s Ivanom s najlepším team partnerom, nerozvážne v cieli najprv robili asi 5 minút víťazné fotky a rozjímali sme nad hodinkami, že vedia navigovať cestu naspäť :D). Viete si pozrieť, kde ste si tréning nestopli a nerobili nič, lebo vám to zaznamenáva tep, počet krokov, prevýšenie aj GPS lokáciu, takže si viete zo svojho výkonu odrátať balast. Celé to bolo parádne a každý sme sa popasovali s výzvou statočne. Na Chopku z južnej strany fúkal nárazový vietor 82 km za hodinu a teda nešli lanovky, na čo sme sa rozhodli, že dolu zídene opäť s Ivanom pešo a opäť prekonáme 800 výškových metrov. Síce zmoknutý a so svalovicou na predných stehnách, ale s neprekonateľným výhľadom a pocitom. A stretli sme ešte neskutočne krásneho psa 😁❤️ Bolo to skvelé, ďakujem! Aj za to, že za normálnych okolností by ma v takom počasí nenapadlo ísť do prírody, čo by bola chyba, lebo aj pri zhoršených podmienkach to bol výnimočný zážitok a asi aj najbližšie pôjdem mimo komfortnú zónu aj čo sa počasia týka. A DÔLEŽITÉ dnes sa žrebujú výhercovia hodiniek na FB Huawei cz/sk. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ NAPÍŠ MI PLS DO KOMENTÁRU KAM SA MÁM VYBRAŤ NAJBLIŽŠIE – zbieram tipy, kam počas jesene 🍂 Za úvodnú fotku vďaka @ria.the.wildchild 📸 #objavViac @huaweimobileczsk

A post shared by Becca (@becca_tojeona) on

Podľa Milana však išlo o remízu. „Ja som typický rak, Becca, typický baran. Ona by sa do krvi bila, že výstup na Chopok dala prvá, ja aby som neranil jej city, radšej kývnem hlavou. Moje hodinky ukazovali celkový čas 1:46:36, jej 1:47:04, lebo si ich „vraj“ zabudla vypnúť. Dali sme to na remízu,“ uzavrel Milan.

Špičkový osobný tréner na zápästí

Na vlastnej koži teda obaja spoznali, čo všetko Huawei Watch GT 2 Pro dokážu – od množstva športových režimov cez sledovanie tepu až po ukazovanie trasy. Huawei Watch GT 2 Pro sú horúca novinka medzi smart hodinkami. Okrem toho, že sa dajú nabíjať bezdrôtovo a bez nabíjačky vydržia aj dva týždne, prichádzajú so stovkou športových režimov, kde nechýba lyžovanie, beh na lyžiach, snowboarding, či dokonca aj golf. Nechýba ani vylepšené monitorovanie zdravia. Najnovšie smart hodinky dokážu upozorniť na abnormálny srdcový rytmus, majú funkciu sledovania spánku a postrážia aj hladinu stresu.

zdroj: instagram.com/sturdikovaphotography

Na hodinkách je super, že vedia podať kompletné informácie o celom tripe a športovej aktivite, a preto sme si mohli pozrieť náš reálny čas výstupu (keďže sme nerozvážne v cieli najprv robili asi 5 minút víťazné fotky a rozjímali sme nad hodinkami, že vedia navigovať cestu naspäť). Viete si pozrieť, kde ste si tréning nestopli a nerobili nič, lebo vám to zaznamenáva tep, počet krokov, prevýšenie aj GPS lokáciu, takže si viete zo svojho výkonu odrátať balast. Celé to bolo parádne,“ zhodnotila Becca.

Aj Milan bol rád, že mal možnosť otestovať nové Huawei Watch GT 2 Pro: „S asi milión športovými režimami, batériou ktorá vydrží 14 dní a skoro nezničiteľným zafírovým sklíčkom je to skvelý parťák na každú túru“. A keďže napríklad lyžiarske režimy monitorujú priemernú rýchlosť, vzdialenosť, dráhu, klesanie, maximálny sklon, srdcovú frekvenciu, nasýtenie krvi kyslíkom a mnoho iného, Milanov odkaz všetkým jeho fanúšikom znie: „Najbližšie sa vidíme na snowboarde!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness