Čakanie na bábätko je ako čakanie na darček, na ktorý sa síce čaká trištvrte roka, no o to väčšiu radosť a lásku prinesie. Je to neopísateľný zážitok, na ktorý už žiadna mama nezabudne. 

Radosť z tehotenstva mala určite aj krásna modelka a influencerka Nikola Bechyňová, ktorá má na Instagrame už cez 70- tisíc sledujúcich. Tí ju milujú vďaka je krásnym outfitom, milej tvári, ale aj kvôli tomu, že s nimi zdieľa svoj osobný život, a to ako radosti, tak aj starosti.

Nikola nemá problém vyjadriť svoj názor či nesúhlas, radí budúcim mamičkám a popri tehotenstve sa móde, Instagramu a svojim fanúšikom venovala naplno.

S manželom usporiadali aj známu Babyshower, kde krásnym spôsobom oznámili pohlavie bábätka. Samozrejme, vznikli nádherné fotky, ktoré prezradili aj nám, že čakajú malého futbalistu.

Po náročných 9 mesiacoch sa 4. 2. 2021 malý Samuel vybral na svet. Aj keď ako uviedla Nikola na svojom Instagrame, Samko protestoval a na svet sa mu najprv nechcelo, no nakoniec všetko dobre dopadlo a maličkého si šťastní rodičia môžu konečne naplno užívať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.