instagram/nasratazena

Predpokladáme, že si ju zaregistrovala už aj ty. Nasratá žena zabodovala počas prvej vlny pandémie, kedy vydala svoj prvý cover verzie skladby Dance Monkey. Jej cieľom bolo pobaviť čo najviac ľudí, no určite nečakala až také početné ohlasy aj na jej ďalšie piesne. Dnes má desaťtisíce fanúšikov na sociálnych sieťach, a vo svojich coveroch a v podcaste Divoká jazda #bezhanby sa venuje rôznym témam.

V našom rozhovore, kde sme ju vyspovedali, nám prezradila, že mala úplne iné očakávania. „Aj keď som, úprimne, čakala minimálnu, a aj to skôr negatívnu odozvu, stal sa pravý opak. Odvtedy som sa s mojím životom cez bizarný filter akosi zžila a robím vlastne len to, čo ma dnes skutočne zabáva v inkognito režime.“

Momentálne na svojom Instagrame rieši vážnejšiu tému, a to výzorové predsudky a komentovanie vzhľadu druhých. „Poondiate predsudky, neustále porovnávanie sa, ohováranie a poukazovanie na nedostatky. Cudzí nám diktujú, akými máme byť, pričom nikto netuší, s čím bojujeme. Si chudá? Si tučná? Ou, môj bože, rob so sebou niečo!“ napísala pod svoju fotku na Instagram.

„Nie posledné dni, nie posledné mesiace, nie posledné roky, ale doslova dve desaťročia bojujem s akné, a aj keď som si vypočula snáď miliónkrát, že mám so sebou niečo robiť a nevyzerať takto “otrasne”, kto nezažil agresívne akné, netuší, čím si človek prechádza,“ pokračuje.

Každá z nás môže vážne trpieť uštipačnými komentármi na svoju pleť, vlasy či postavu. A to, že nie si obraz umelo nastaveného ideálu krásy neznamená, že nie si krásna. Možno máš aj za sebou niekoľko bolestivých, ťažkých či drahých zápasov s chudnutím, liečbou akné alebo niečím iným, my ti držíme palce, nech napriek tlaku verejnosti (aj tej na sociálnych sieťach) si spokojná sama so sebou.

Nasratá žena posiela svojmu publiku krásny odkaz na záver: „Nesúďme sa navzájom, keď ani len netušíme, čím si ten druhý prechádza.“

Zdroj: instagram.com/nasratazena

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News