Kristína Svarinská Dunaj k vašim službám

Nie nadarmo sa hovorí, že alkohol je metla ľudstva, no a pri Slovákoch to platí dvojnásobne. V poslednom období však čoraz viac známych osobností hlása, že s popíjaním úplne sekli. A príkladom ide aj hviezda seriálu Dunaj, k vašim službám. Herečka Kristína Svarinská je fanúšikom absolútnej triezvosti už niekoľko mesiacov a prezradila, ako jej to zmenilo život!

Ak sleduješ osobnosti nášho šoubiznisu, určite vieš, že stopku alkoholu dali influencer Milan bez mapy či Kristína Tormová. Zo svetových hviezd sa s popíjaním radikálne rozlúčili Miley Cyrus, Anne Hathaway či topmodelka Bella Hadid. A všetci do jedného hovoria o tom, že im tento radikálny krok absolútne zmenil život. Samozrejme, k lepšiemu.

Už takmer dva roky abstinuje aj pôvabná Kristína Svarinská. Tá pre jojkársku reláciu Top star prehovorila o tom, ako jej toto rozhodnutie zmenilo život. To, že sa už 22 mesiacov pozerá na svet len s čistou a triezvou hlavou absolútne neľutuje. Práve naopak. Krásna brunetka sa cíti absolútne skvele. A hoci túto výzvu chcela pôvodne dodržiavať jeden rok, rozhodla sa pokračovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ady Hajdu (@adyhajdu)

 

Hviezde seriálu Dunaj, k vašim službám, sa zmenil život

„Ide to skvele, lebo tú výzvu som splnila minulý rok v auguste a odvtedy to pokračuje ďalej a nepijem,“ prezradila Kristína. Mnohé známe osobnosti v minulosti priznali, že keď alkohol v spoločnosti odmietli, okolie sa na nich dívalo s počudovaním. Herečka však hovorí, že v jej okolí to funguje inak. „Už na to zvykli a nikto to zásadne nerieši. Otravné to je, keď prídem do nového prostredia. V našej krajine nie je veľmi bežné, že človek nepožíva alkohol. Myslím si, že je najvyšší čas nabúrať zaužívané spoločenské normy,“ myslí si charizmatická umelkyňa.

No a ako sa teda Kristíne zmenil život?  „Absolútna zmena, najmä psychická. Vnímam to tak, že človek je vedomejší, ja som napríklad šťastnejšia, radostnejšia, lepšie sa mi ráno vstáva, lepšie sa mi chodí spať, samotný spánok je lepší, kvalitnejší, celkovo sa mi zlepšila kvalita života,“ uzavrela herečka, ktorá môže byť pre mnohých vzorom.

Zdroj: Top Star

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating