Dunaj, k vašim službám

Škandalózny herec sa po 11 rokoch vracia späť na naše televízne obrazovky. Objavil sa v seriáli Dunaj, k vašim službám, čo postrehol portál Pluska. Spoznala si ho v poslednej odvysielanej epizóde aj ty?

Piata séria seriálu Dunaj, k vašim službám je plná zvratov, no aj nových tvárí. Oživiť to tam prišiel Ady Hajdu, ako spontánny, vtipný a vždy dobre naladený otec Kláry. Dej zamotal aj vojak a lekár Albert, ktorý stratil pamäť a v nemocnici sa zahľadel do slečny Vilmy. Najnovšie sa na oddelení módy v obchodnom dome Dunaj objavila aj ľudáčka Tereza.

Staro-nový herec v seriáli Dunaj, k vašim službám

V poslednej odvysielanej časti sme však mohli postrehnúť ďalšiu novú postavu. Jakub v reštaurácii zbadal za stolom sedieť mladého vojaka. Presne na mieste, kde svoju „lásku na prvý pohľad“ každé ráno vyčkáva krásna zlatnícka učnica Gréta, do ktorej sa ale zaľúbil aj spomínaný čašník.

Brunetka svoj príbeh vyrozprávala aj Jakubovi na ich spoločnom „rande“. S vojakom Jurajom sa stretla len raz, no verí, že sa do seba obaja zamilovali. Dohodli sa, že na druhý deň ráno sa stretnú v reštaurácii v Dunaji, no on tam neprišiel. Práve preto tam Gréta každý deň vyčkáva. Domnieva sa, že sa vtedy neobjavil, pretože musel odísť na front.

V jeden deň však neprišla, keďže ju Lena požiadala, aby jej vyrobila falzifikát náhrdelníka, ktorý jej k sobášu daroval Anton Holubec, no ona ho predala. Čo by čert nechcel, práve v to ráno sa tam akýsi vojak objavil. Presne pri stole, kde svojho Juraja Gréta vyčkávala každý deň. Bude to konečne on?

Pozornému oku však neušlo, že herec, ktorý si v poslednej odvysielanej epizóde seriálu Dunaj, k vašim službám zahral vojaka v reštaurácii, sa už na našich televíznych obrazovkách v minulosti objavoval. Ide o 34-ročného Jakuba Lorencoviča, ktorého si mohla vidieť už v Búrlivom víne.

Ako poznamenal portál Pluska, mal našliapnuté na sľubnú hereckú kariéru a bol aj idolom mnohých Sloveniek. Všetko sa však pokazilo v momente, keď boli zverejnené jeho e*otické fotky a dokonca aj zábery z gej p**novidea. Televízia Markíza s ním tak prerušila spoluprácu a taktiež mu bol odobraný titul Muž roka 2011.

Jakub potom odišiel do zahraničia, ale neskôr sa vrátil na Slovensko. Dostal ponuku hrať v muzikáli Iago, v ktorom sa objavoval od septembra roku 2016 a bol stabilnou súčasťou kabaretu Lucie Siposovej. Viacerým divákom však neušlo, že Televízia Markíza Jakuba Lorencoviča po 11 rokoch znovu obsadila do svojho projektu. Ide o seriál Dunaj, k vašim službám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub (@jakub_lorencovic)

Zdroj: Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News