Žena pri rozkvitnutom strome

Lev

Nový mesiac pre teba začína s Venušou v nepriaznivej polohe, čo by ti mohlo priniesť nejaké problémy v srdcovej záležitosti v prvej polovici mesiaca. Po 11. aprílovom dni sa na teba opäť usmeje šťastie a dodá ti veľa krásnych emócií.

Na pracovisku môžu vzniknúť nejaké prekážky, ktoré môžu viesť k diskusiám medzi kolegami a nadriadeným. Na Veľkú noc môžeš byť o čosi viac mrzutejšia, a to najviac vtedy, keď budeš mať doma veľa hostí naraz.

Panna

Pokiaľ si budeš myslieť, že ťa nič nezlomí, si na omyle. Práve mesiac apríl ti ukáže, že tomu tak nemusí byť za každých okolností. Nájdeš však rovnováhu a stabilitu, na základe ktorých si uvedomíš niektoré veci, ktoré si pokladala za samozrejmosť.

Venuša bude chrániť tvoj vzťah a nezadané sa môžu tešiť na zaujímavé stretnutia. Na Veľkú noc buď s tými, ktorí sú ti blízki, naopak vyvaruj sa stretnutiam s ľuďmi, ktorí ti pripomínajú nepríjemné chvíle z minulosti.

Znamenia ktoré budú mať bláznivý apríl
zdroj: Unsplash/Eugene Zhyvchik

Váhy

Mesiac apríl ti prinesie úľavu po ťažkom, predchádzajúcom mesiaci marec. Aj na svojej profesionálnej ceste nájdeš o čosi menší odpor. Horoskop však hovorí, že na úplné odstránenie prekážok si budeš musieť ešte počkať.

Šťastné a radostné chvíle v láske budeš prežívať od 11. apríla, kedy budú priať hviezdy aj tým, ktoré sú single. Počas Veľkej noci neseď doma, môžeš nadviazať nové a zaujímavé kontakty.

Škorpión

Tento mesiac začína pre teba s Venušou v opozícii, čo prinesie diskusie a hádky do tvojho vzťahového života. Situácia by sa mala zlepšiť od 11. apríla. Od 3. dňa v mesiaci musíš očakávať v práci nejaké prekážky alebo spomalenia v niektorých projektoch.

Budeš však energická, bojovná a plná sily, čo ti bude prínosom v prekonávaní prekážok. Počas veľkonočných sviatkov bude najlepšie, ak zmeníš prostredie. Pokiaľ máš možnosť, cestuj.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop