Žena pri rozkvitnutom strome

Strelec

Apríl pre teba nebude najľahší, čo sa pocitov týka. Okolo 11. dňa sa dostane Venuša do opozície voči tvojmu znameniu, čo prinesie do vzťahu trochu krízy. Pôjde predovšetkým o stabilné páry, ktoré budú musieť čeliť problémom a diskusiám.

Na druhej strane, hviezdy ti budú naklonené v oblasti práce a prinesú ti zaslúžený úspech. Sviatky Veľkej noci prajú cestovaniu a zážitkom. Ak to bude možné, vyber sa niekam s najbližšou rodinou a priateľmi.

Kozorožec

Tento mesiac bude pre teba vyslovene stresujúci. Môžeš sa preto cítiť bez energie a stresových situácií bude čoraz viac pribúdať. V láske to však bude omnoho lepšie a budeš zažívať veľmi krásne emócie vďaka Venuši.

Snaž sa nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Počas Veľkej noci sa zameraj na sociálne kontakty, ideálne bude získať úplne nové známosti.

Bývanie s partnerom na začiatku vzťahu
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Vodnár

Mesiac marec podrobil mnohé z vás skúške, no apríl prinesie vo vzťahovej oblasti viac pokoja. Na úplné vyrovnanie si však budeš musieť počkať do druhej polovice mesiaca. Určité ťažkosti môžu prísť na pracovnom fronte, preto budeš musieť pracovať tvrdšie, aby si si presadila svoje názory.

Víťazstvo je však isté. Veľkú noc by si si mala dopriať vo dvojici so svojou polovičkou, ideálne bez priateľov a rodiny. Pokiaľ to je možné, vyberte sa niekam na predĺžený víkend.

Ryby

Pokiaľ budeš chcieť vnímať zmenu v pracovnej oblasti, ešte si počkáš. Horoskop hovorí, že tomu môže byť až do nastávajúceho mesiaca. Láska ti dá zabrať predovšetkým v druhej polovici mesiaca, kedy sa ti Venuša otočí chrbtom.

Pokiaľ máš s partnerom nejakú dôležitú udalosť alebo diskusiu, ideálne ju bude uzatvoriť do 11. apríla. Počas sviatkov Veľkej noci si môžeš naplno užívať všetky voľné dni, dopraj si aj posedenie s priateľmi a blízkymi, obzvlášť teraz, kedy nie je potrebné ráno vstávať do práce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop