Victor Ibara
Instagram/letsdance_fnpg/tvmarkizaofficial

Herec Victor Ibara v stories na svojom Instagrame dal fanúšikom možnosť pýtať sa ho otázky. A samozrejme, že sa nevyhol ani súkromným témam, na ktoré ale ochotne odpovedal. 

Do povedomia divákov, ktorí obľubujú seriály z nemocničného prostredia sa zapísal ako Gabriel z Druhej šance.

Potom krátko účinkoval aj v Let’s Dance, kde ukázal svoj tanečný talent. Okrem toho je úspešný aj v modelingu, kde práve prednedávnom dosiahol veľký úspech. Je však študentom medicíny a práve u Daniely Nízlovej sa počas skúškového obdobia učil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Po pár dňoch však prišiel šok, keď sa na povrch dostalo, že dvojica sa rozišla. Aby toho nebolo málo, prišli aj o bábätko. Victor Ibara sa podľa nemenovaných zdrojov vraj ešte necítil na to, byť otcom. Podľa stories, ktoré na Instagrame zverejňoval práve herec a aj sestry Nízlové, si exotický fešák rozumel aj s Lindou a Neou.

Victor Ibara úprimne

V najnovších otázkach a odpovediach na svojom profile to aj potvrdil a priznal, že s deťmi má dobrý vzťah. „Máš rád deti?“ opýtal sa ho jeden z fanúšikov. „Veľmi. Deti sú obrazom slobody,“ myslí si Victor Ibara.

Jeho expartnerka Twiinska bola o jedenásť rokov staršia ako on. Bol by však spokojný aj vo vzťahu, kde by to bolo naopak? „Vieš si predstaviť chodiť s niekým o 5 – 10 rokov mladším?“ zaujímalo fanúšičku na Instagrame. „Nejde o vek, ale o 10 nie, mám 26, to by mala 16 … ľudia,“ zasmial sa herec.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victor Ibara (@victor_ibara)

Zdroj: Instagram/victor_ibara

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News