Halloweensky ošiaľ neobišiel ani Slovensko a tak môžeš na svojich sociálnych sieťach sledovať, ako sa s touto témou vyhrali naše známe tváre. Či už ako čarovali s makeupom alebo aký kostým zvolili na halloweensku párty. 

Treba uznať, že aj u nás sa nájdu naozaj šikovné ruky! Nie len, že vedia pracovať s makeupom, ale nemajú núdzu ani o kreatívne nápady. Ktorá maska sa páčila najviac tebe?

View this post on Instagram

🎃Halloween inspiration 🌙 Tak dajme si takú malú výzvičku keď už je Halloween a všetci riešia masky. Skús sa prezliecť za “Venušu” z môjho posledného klipu, a najlepšie masky budem zdieľať ❤️ tagni mna a make up artistku @rajnovamichaela na fotke a vyberieme tie najlepšie podoby 🙂 💫 _______________________________________________________ Venus ☄️ from last music video Venus & Mars 🌑 by @rajnovamichaela Tag me And my make up artist @rajnovamichaela on your Halloween Venus mask to be featured! The best masks I’ll share on my story ❗️ #venus #queen #venusandmars #stonecold #coldqueen #snowqueen #halloweenmakeup #halloween #halloweencostume #halloweenqueen #crown #halloweencrown #contacteyes #contacts #mansoneyes #marylinmanson #coldhearted #halloweenmask #makeup #makeupartist

A post shared by RONIE (@ronieofficial) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.