Hailey Bieber

Hailey Bieber vraj prostredníctvom popisu pri sérii fotiek na Instagrame odhalila pohlavie a meno bábätka, ktoré čaká s Justinom. Vo veľkom o tom diskutujú fanúšikovia v komentároch. Majú opäť pravdu?

Jeden z najznámejších párov iba pred pár dňami príjemne prekvapil celý svet. Ľudia boli nadšení, keď sa dozvedeli, že Hailey a Justin Bieberovci čakajú svojho prvého potomka.

Počas 6 rokov manželstva sa totiž ešte nestali rodičmi. Nie preto, žeby to nechceli, ale hlavne kvôli tomu, že známu modelku trápili rôzne zdravotné problémy. Tiež sa bojí, že by bábätko mohlo byť šikanované.

Napriek všetkým predošlým špekuláciám a problémom sa to Justinovi a Hailey podarilo. To, že čakajú bábätko, oznámili originálnym spôsobom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Dokonca sme sa dozvedeli, že sa im tehotenstvo darilo tajiť dlhých šesť mesiacov. To znamená, že ak chceli vedieť, či budú mať synčeka alebo dcérku, už to zrejme dávno vedia. A fanúšikov buď nechajú v napätí do pôrodu a neprezradia im to, alebo pohlavie svojho potomka znovu odhalia veľkolepým spôsobom. Je však možné, že Hailey Bieber teraz čosi naznačila a fanúšikovia ju prekukli?

Prezradila Hailey Bieber pohlavie a meno bábätka?

27-ročná modelka pred pár dňami na Instagram pridala sériu fotiek. Do popisu pripísala: „Little cherry blossoms on my nails little cherry blossom in my belly.“ To v preklade z angličtiny znamená: „Malé čerešňové kvietky na mojich nechtoch, malý čerešňový kvet v mojom brušku.“

Asi vieš, že v Amerike je úplne prirodzené, ak rodičia dieťa pomenujú napríklad aj podľa kvetu. A fanúšikovia si myslia, že to je aj prípad Hailey a Justina Bieberovcov.

„Je to dievčatko? Pomenuješ ju Blossom? Alebo jej dáš meno podľa iného kvetu?“ pýta sa fanúšička. „Malý Bieber je dievča,“ teší sa ďalšia. „Oh, budete mať dievčatko,“ zhodnotila ešte jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Tak čo myslíš, majú fanúšikovia pravdu rovnako, ako keď špekulovali o tom, že Hailey Bieber je tehotná?

Zdroj: Instagram/haileybieber

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News