instagram.com/haileybieber

Manželka Justina Biebra v rozhovore pre magazín Glamour prezradila, prečo v najbližšej dobe deti mať nebudú. Aj keď sa Justin často vyjadruje o tom, že si chce založiť rodinku, vyzerá to tak, že mladá modelka si na úlohu matky musí počkať.

23-ročná Hailey má totiž kožné problémy, ktoré ju už dlhšie trápia. Riešením je pre ňu, okrem poriadneho spánku, momentálne aj antikoncepcia, ktorá jej s tým pomáha, no zároveň ide o vec, pre ktorú teraz dieťa počať nemôže. ,,Teraz mám nasadenú antikoncepciu, pri ktorej nemám menštruáciu, ale stále cítim príznaky PMS, a to môže mať tiež vplyv na moju pokožku,” prezradila v rozhovore.

Jej manžel, spevák Justin Bieber, má pre kožné problémy pochopenie. Sám totiž bojoval s pubertálnym akné, ktorého sa úplne nezbavil ani doteraz. Po svadbe sa vyjadril, že ďalším krokom v ich živote bude založenie si rodiny.

Kým sa však na to nebude cítiť jeho manželka, nebude na ňu tlačiť. Pri otázke v rozhovore s Ellen DeGeneres na to, koľko detí by chcel, povedal, že je to na Hailey, pretože ide o jej telo. Nuž, vyzerá to tak, že ide o naozaj uvedomelého manžela, ktorý svoju ženu rešpektuje.

Zdroj: glamourmagazine.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News