Martin Valihora

Tomu sa povie odvážna zmena! Slovenský fešák, známy a úspešný hudobník Martin Valihora, prekvapil fanúšikov, keď sa na svojom Instagrame ukázal s novým imidžom. Zdá sa, že nová farba vlasov mu ubrala na veku.

46-ročný bubeník pochádza z hudobníckej rodiny a vďaka svojmu talentu prerazil aj v zahraničí. V Amerike našiel dokonca svoj druhý domov. V minulosti tvoril pár s moderátorkou Alexandrou Orviskou, s ktorou má dcéru Viktóriu. Dnes je jeho manželkou slovenská herečka Natália Germáni, s ktorou mali minulý rok rozprávkovú svadbu v Aspene.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Germáni (@natalagermani)

Slovenský fešák zmenil imidž

Za veľkou mlákou trávia veľa času, keďže dcéra Viktória v New Yorku aj študuje. Natália mu na svet priviedla aj druhú dcérku, tá dostala meno Zuna. Zaujímavé je, že celá rodina, vrátane jeho expartnerky, má skvelé vzťahy. Už toto leto by sa mala konať aj ich druhá svadba, tentokrát veľká oslava na Slovensku s rodinou a priateľmi. „To bude iný žúr!“ oznámila vtedy na sociálnej sieti nevesta.

Ktovie, aké na nej bude mať ženích vlasy. Martin sa totiž nedávno rozhodol pre výraznú zmenu a nechal si ich nafarbiť na ružovo.

To, ako mu to s novým lookom svedčí, si môžeš pozrieť na zábere nižšie, kde je aj so staršou dcérou Viktóriou. Čo povieš, pristane mu to?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Martin Valihora (@martinvalihora)

Zdroj: Instagram/martinvalihora

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News