Dominika Cibulková

Už 12 dní je z nej mamička dvoch detí. Bývalá slovenská tenistka, Dominika Cibulková, si naplno užíva chvíle s rodinou. Na svojom Instagrame sa fanúšikom pochválila aj prvým záberom rozkošnej dcérky. 

Aj keď pred tehotenstvom tvrdila, že sa na druhé bábätko ešte necíti, jej manžel, Michal Navara, ju zrejme presvedčil. „Manžel mi hovorí, láska, ale veľmi to neodďaľujme. Lebo potom sa ti do toho už nebude chcieť,“ vyjadrila sa minulý rok. O niekoľko mesiacov sa už pochválila so správou, že ich rodina sa naozaj rozrastie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Cibulková má doma princeznú

K prvorodenému synčekovi, ktorý dostal meno Jakub, tak pred necelými 2 týždňami pribudla mladšia sestrička Nina. Právo toto meno si starší brat obľúbil. Dominika porodila vo Viedni a po pár dňoch odišla domov do Bratislavy, kde sú všetci spolu. Teraz svetu aj svoj malý poklad ukázala.

Na zábere, ktorý si môžeš pozrieť nižšie, leží spiaca Nina v kolíske. Na koho sa podľa teba podobá už teraz? K fotke pripojila dojatá mamička aj 2 videá, ktoré zachytávajú to, ako sa k sestre správa Jakubko. Ich držanie za rúčky je rozkošné a počuť, že je z toho šťastný aj otecko, ktorý túžil po tom, aby Jakub nebol jedináčik, i keď oni s Dominikou súrodencov nemajú.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News