flirtuje s ním iná žena

Niektoré ženy akoby nemali hraníc. Aj ty si sa iste dostala do situácie, kedy koketovali s tvojím chlapom, či už si bola priamo pri čine, alebo to k tebe doniesli „štebotavé vtáčiky“. Flirtuje s ním iná žena? Ak nevieš, ako zdôrazniť, že je len tvoj, prinášame ti 5 efektívnych rád.

Len ty už poznáš svojho priateľa. Z ktorého hľadiska sa na takýto flirt pozerá? Odmieta iné ženy alebo sa pridá k flirtovaniu? Aj toto môže byť aspekt toho, či má váš vzťah šancu. Aj po kliknutí SEM môžeš zistiť znaky toxického vzťahu. Ale ak chceš vziať veci do svojich rúk, pokračuj v čítaní.

Sebavedomie je základ

Prvou fázou ani zďaleka nie sú slová. Musí z teba vyžarovať sebavedomie a z istej časti aj majetníckosť. Ak pristihneš inú ženu flirtovať s tvojím chlapom, sebavedomie je to, čo ju odoženie a dá jasne najavo, kto je tu šéf.

Musíš pôsobiť usporiadane. Pomôže ti v tom napríklad aj správne držanie tela a hlavu drž vždy nahor. Nepreháňaj to však … Nechceš pôsobiť až príliš namyslene.

Žena má vyššie sebavedomie
zdroj: Unsplash/Annika Palmari

Zapoj mimiku tváre

Tvoja tvár vie povedať viac ako slová. Jednou z vecí, ktorú môžeš urobiť, je hádzať vážne pohľady. Občas nadvihni obočie alebo sa zatvár kyslo. No ako vždy, nepreháňaj to.

Nechceš, aby si o tebe mysleli, že máš akúsi chorobu. Venuj žene, ktorá flirtuje s tvojím chlapom, dlhý pohľad a neustály očný kontakt. Vyvedieš ju tak z miery a nebude mať chuť ďalej udržiavať konverzáciu.

 

Použi iróniu

Irónia, ktorú použiješ s nadhľadom a nezveličíš ju, ti môže pomôcť. Vzbudí v inej žene pocit, že si nadriadená a intuitívne sa stiahne. V úzadí tak bude vyzerať lepšie ako v spoločnosti tvojho partnera, čo povieš? Nezachádzaj však do detailov. Skús použiť jemné ironické náznaky bez toho, aby si urazila či už svojho priateľa, alebo inú ženu.

Zapoj sa do rozhovoru

Ak máš možnosť, vždy je dobré pristrihnúť „nepriateľke“ krídla. Zapoj sa do rozhovoru a konfrontuj ju s úsmevom. Daj jej najavo, že ty si tá jediná, ktorá môže používať flirt a rozprávaj o vás a vašom vzťahu.

Skupina ľudí sa rozpráva
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Ladne sa ho dotýkaj

Rob mu spoločnosť počas konverzácie, kedy s ním koketuje iná žena. Miestami sa ho dotýkaj, napríklad na stehne alebo chrbte. Občas sa môžeš chytiť aj jeho pliec, no zapájaj sa čo najviac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating