Leto je ako stvorené na flirtovanie. Muži majú viac odvahy a neboja sa ťa osloviť. Avšak ich technika balenia sa môže líšiť. Vybrali sme pre teba niektoré z nich. 

Tí, ktorí stavia na vzhľad

Celý rok v posilňovni tvrdo trénovali, aby sa nemuseli v lete hanbiť za svoju postavu. Hoci sú títo chlapci pekní na pohľad, občas to zvyknú aj veľmi využívať. Niektorým za ten čas narástlo sebavedomie a stali sa viac povýšeneckí.

Ich štýl flirtovania s dievčatami sa tak tomu priamo úmerne aj prispôsobil. Môžu na teba pôsobiť drzo až vulgárne. Nepripúšťajú si, že by si ich odmietla. Pokiaľ to urobíš, dajú ti škaredým spôsobom najavo, že ich to urazilo. Česť výnimkám.

Tí, ktorí sa radi dotýkajú

Určite si sa už stretla s mužom, ktorí na prvý pohľad nebol až tak atraktívny, no mal niečo seba. Bol veľmi sympatický, zhovorčivý, obľúbený v kolektíve.. Presne tento typ muža vie, ako ťa nenápadne získať na jeho stranu. Stačí mu na to len niekoľko príjemných rozhovor a dotykov. Áno, rád sa dotýka!

Nenápadne, no za to intenzívne až máš zrazu pocit, že je to vlastne prirodzené. Títo muži nemusia byť zlí baliči, no aj tak si na nich dávaj pozor. Keďže sú to extroverti a majú radi pozornosť, často sa môže nevinný rozhovor „vyvŕbiť“ do niečoho vášnivejšieho.

zdroj: unsplash.com

Tí, ktorí majú radi nehu

Sú muži, ktorí sa naozaj radi sťažujú. Na prácu, zdravie, povinnosti.. Svoje starosti používajú ako baliaci nástroj. Väčšinou si vyhliadnu starostlivý a submisívny typ s materinským citom. Zoznamovací rozhovor rýchlo zvrtnú na ich ustarostený život s cieľom dostať poľutovania hodné slová, najlepšie objatie.

Len ťažko zbavia workoholičku, tá nepotrebuje muža, ktorý neustále narieka. Z väčšej časti nájdu útechu u tých, ktoré majú buď nízke sebavedomia, alebo majú tendenciu sa prehnane starať a riešiť problémy za druhých. Nie nadarmo sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Takže pokiaľ si sa v tom našla, nič si nevyčítaj 🙂 .

Tí, ktorí sú veľmi zdvorilí

Väčšinou sú títo muži veľmi slušne vychovaní a s dobrými návykmi. Bývajú úspešní v práci, no menej úspešní vo flirtovaní. Aj napriek tomu, že sú zabezpečení a majú to, po čom túžili, nevedia preraziť medzi ostatnými lovcami v revíre.

Uvedomujú si to a sú s tým zmierení. Ak o neho žena prejaví záujem, o to viac si ju vážia. V prítomnosti takýchto mužov sa budeš cítiť príjemne. Dajú ti totiž pocit, že si dôležitá a výnimočná. Na nič netlačia, skôr sa držia v ústraní a čakajú na tvoje ďalšie signály.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.