awesomwallpaper.com

Leto je tu. No nezúfaj, ešte stále máš  na formovanie postavy a odstránenie nedostatkov čas. Samozrejme mali by sme byť spokojné samy so sebou, ale čo keď nie sme? Na to sa dá povedať len jedno.

„Zdvihni zadok a bež niečo robiť.“ Rozhodne sa nič nestane, ak budeme sedieť doma pri televízii, jesť čokoládu a nadávať na to, že nemáme ideálnu postavu.

Mám pre vás jeden tip.

Dlho som hľadala nejaký šport, ktorý by nebol nudný a fádny, kedy by som nemusela dvíhať závažia a nútiť sa do ďalšej návštevy fitka. A nakoniec som našla.


Dámy, už ste počuli o hite tohtoročného leta? Ak nie, rozhodne neprestávajte čítať. Je to fitbox. Iste, sme dámy a taký druh športu sa k nám nehodí, predsa nie sme tak krehké kvetinky ako si o nás niektorí muži myslia z vlastnej skúsenosti viem, že občas musí každá z nás upustiť paru a ak u toho môžeme prispieť k lepšej fyzickej a psychickej kondícii, tak ja som rozhodne za! Každá z nás si iste predstaví miesto totemu (do toho sa bije) tvár nejakej „milovanej“ osoby, ktorá by si to zaslúžila.


Fitbox je aeróbne cvičenie, ktoré slúžia na vytvorenie kondície a jej udržanie. Za jednu 60tich minútovú lekciu spálite až 2500KJ čo je mnohonásobne viac než pri iných formách cvičení. No nie je to bomba? 
Pravidelným tréningom si vytvarujeme našu vysnívanú postavu a ešte k tomu zo seba dostaneme stres a hnev, ktorý sa v nás kopia.


Nebudem vám klamať, je to makačka, ale ak sa nebojíte potu a chcete si naozaj do niečoho buchnúť, tak fitbox je pre vás tou ideálnou voľbou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness