Separ a Cynthia

V našom šoubiznise sa nedávno začalo šepkať aj o rozchode jedného z najobľúbenejších párov. Zbohom si mali povedať raper Separ a jeho o 13 rokov mladšia partnerka Cynthia. Nový čas teraz prišiel s ďalšími šokujúcimi informáciami. Ich rozchod je, zdá sa, naozaj realita, ale čo ten dôvod?

Raper Separ začal po rozchode so speváčkou Tinou randiť s mladšou partnerkou, ktorou bola influencerka Cynthia. Dvojici podľa všetkého neprekážal ani veľký vekový rozdiel a dva roky vyzerali ako naozaj šťastný pár. Mladá tanečníčka mala dokonca blízko aj k spevákovým deťom a užívali si aj počas spoločných dovoleniek.

Cynthia a Separ sa vraj rozišli

Len nedávno však vyplávali na povrch šokujúce informácie o ich údajnom rozchode. Ozvať sa mal vtedy anonymný tip, ktorý vyzradil, že dvojica už pár netvorí. Nasvedčovať tomu mal aj zvláštny príspevok na Instagrame „Dnešný deň je definícia slova šťastie v hre, nešťastie v láske … Akože, od dnes tomu verím,“  ktorý pred časom uverejnil v stories práve spevák.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🌸 Cynthia Tóthová 🌸 (@cynthia_tothova)

Ako teraz informuje portál Nový čas, influencerka Cynthia už podľa ich zdroja nemá so Separom ani bývať a odsťahovať sa mala naspäť do Galanty, odkiaľ pochádza.

Influencerka speváka už údajne nebavila

Spevákov blízky kamarát mal však vyzradiť aj údajný dôvod ich rozchodu, ktorý teda poriadne prekvapil. Už ho jednoducho nebavila. On nemá o ženy a ich záujem núdzu a povedal si, že stačilo,“ znie vyjadrenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🌸 Cynthia Tóthová 🌸 (@cynthia_tothova)

Naša redakcia kontaktovala s prosbou o vyjadrenie aj samotnú Cynthiu. Tá sa však k údajným problémom doteraz nevyjadrila. Zdá sa však, že tejto láske je už naozaj koniec a za rozpadom mohla stáť aj iná žena. Rozchod mal iniciovať podľa všetkého práve Separ. Tak čo, prekvapilo ťa to?

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News