Khloé dáva Tristanovi poslednú šancu. Čaká ju ale oveľa náročnejší vzťah ako predtým!

Hviezda seriálu KUWTK Khloé Kardashian sa rozhodla dať svojmu expartnerovi a otcovi jej dieťaťa, Tristanovi Thompsonovi, poslednú šancu. Bude to však mať oveľa ťažšie ako predtým. Čaká ju cestovanie z Bostonu do Los Angeles.

Tristan totižto podpísal zmluvu s Boston Celtics za takmer 19 miliónov dolárov. Háčik je však v tom, že Khloé vychováva svoju dcérku v Los Angeles, kde býva už niekoľko rokov a Tristan sa má natrvalo presťahovať do Bostonu. Ako bude teda ich vzťah a výchova malej True Thompson prebiehať?

Overený zdroj pre Us Magazine povedal: „Khloé a Tristan budú v poriadku. Spoločne budú bývať v Bostone aj v Los Angeles. Tristan sa skutočne zmenil a sústredí sa už len na Khloé a svoju dcérku True“. Taktiež sa vyjadril: „Všetci priatelia Khloé majú Tristana naozaj radi. Aj keď to, čo spravil bolo odporné, vedia, že je Tristan dobrý muž a Khloé je odhodlaná zapracovať na tom, aby ich vzťah opäť fungoval“.

Khloé a Tristan sa dali oficiálne dokopy v roku 2016, no v roku 2018 zažili ťažký a náročný rozchod. Tristan ju totiž podviedol, keď bola tehotná, dokonca niekoľkokrát. Neskôr sa dali opäť dokopy, no Tristan Khloé opäť podviedol, tentokrát s najlepšou priateľkou jej sestry Kylie Jenner, Jordyn Woods. Tento škandál otriasol celým svetom a riešil sa dlhé roky.

Vyzerá to ale tak, že Tristan tieto skutočnosti naozaj oľutoval a vstúpil si do svedomia. Khloé a dcérka True sú pre neho najdôležitejšie osoby v živote a ako sa sám vyjadril, nechce ich stratiť. Držíš tomuto páriku palce?

Zdroje: mirror.co.uk, usmagazine.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.