Amber Heard s Johnnym Deppom a Jason Momoa
Instagram/aquamanmovie/_couple.goal.s_

Instagramový profil magazínu Pubity prišiel so zvláštnou informáciou. Fešák z Aquamana, Jason Momoa, vraj terorizoval svoju hereckú kolegyňu Amber Heard. Neuveríš, čo jej mal robiť. Veď z toho mohla mať aj traumu!

Utopila sa v dlhoch?

Súdny spor Johnnyho Deppa a Amber Heard bol minulý rok azda najsledovanejšou udalosťou. Celosvetovo známy herec napokon vyhral a jeho exmanželka mu mala zaplatiť odškodné vo výške 10 miliónov dolárov.

Okrem toho 15 miliónov mala dať právnemu tímu, ktorý ju obhajoval. Spolu to teda bolo 25 miliónov dolárov, pričom jej majetok bol podľa portálu The News International nedávno odhadovaný iba na 8 miliónov.

Kvôli poplatkom predala svoj dom za milión. 2 milióny mala dostať od Johnnyho ako odškodné. Doposiaľ sa však nevie, či to nejako Amber zvládla alebo sa utopila v dlhoch.

Jedno je jasné – súdny spor jej kariéru nezničil. Budeme ju totiž vidieť v pokračovaní filmu Aquaman 2, v ktorom hrá po boku fešáka Jasona Momou, ktorý sa preslávil v seriáli Game of Thrones.

Obľúbený film sa už natáča a niektorých fanúšikov prekvapilo, keď v traileri postrehli aj Amber Heard. Povrávalo sa totiž, že Meru si zahrá iná herečka.

Amber Heard vraj bola terorizovaná od Jasona Momou

Najnovšie sa na verejnosť dostala ďalšia zvláštna správa, ktorá pobavila fanúšikov. „Podľa poznámok psychológa Amber Heard, ju Jason Momoa údajne ,terorizoval‘ na natáčaní Aquamana 2 tým, že sa prezliekal za jej bývalého manžela Johnnyho Deppa,“ píše portál Pubity na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pubity (@pubity)

Fanúšikovia si z toho takmer ihneď spravili vtip. „Ďalšia žaloba Amber Heard už čoskoro,“ zažartoval jeden z nich v komentári. „Spravil najlepší halloweensky kostým v histórii. Ani Heidi Klum ho neprekonala,“ pridal sa ďalší.

„Úprimne, za toto ho milujem,“ dodal ešte jeden. „Nie všetci hrdinovia nosia plášte,“ píše sa v ďalšom komentári. „Moja úcta k Jasonovi vzrástla,“ zavtipkoval fanúšik. „Človeče, dúfam, že je to pravda, pretože je to k**evsky zábavné,“ zabáva sa ďalší.

Zdroj: Instagram/pubity

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News