Slovenský Aquaman Henrik Szabo

V pikantnom rozhovore bol úplne otvorený! Henrik Szabo, ktorý je mnohým známy aj pod prezývkou slovenský Aquaman, bol hosťom v podcaste K-FUN. Moderátori Mário Gotti a Alexander Štrba si pre neho pripravili šteklivé otázky. Kde mal tento miláčik žien prvý sex? A prečo po jednom skončil v nemocnici?

Má 28 rokov, no za sebou bohaté skúsenosti, ktoré by mu možno nejeden chlap závidel. Henrik sa dostal divákom do povedomia vďaka reality šou Farma 12, na ktorej prišiel aj k svojej prezývke. Nie je žiadnym tajomstvom, že sa venuje profesionálnemu striptízu. Aj keby si mohol zo zástupu žien vyberať, jeho srdce patrí len jednej. Nedávno sa totiž pochválil so svojou vážnou známosťou.

Slovenský Aquaman má bohaté spomienky

Neznáma blondínka je od neho staršia, no dvojica sa pozná už dlhšie a práve to, že je vyspelá, sa mu páči. Rovesníčky ho veľmi nepriťahujú, keďže sa vôbec nepozerá iba na vzhľad. V podcaste K-FUN však prezradil, že má rád, ak sa o seba žena stará a nevadia mu ani bežné plastické či estetické úpravy. Dnes by mu to pri pohľade na neho málokto veril, no v dospievaní mal s dievčatami problém. Práve kvôli výzoru ho vraj doslova odmietali.

Otvorený bol však aj vo svojich zážitkoch. Prvý sex zažil, keď mal 17 rokov, a to vo vrtuľníku na detskom ihrisku. Tak, ako to býva bežné, netrval dlho. Na svoj najdlhší si ale pamätá presne. „V lekárskej správe bolo ‚mal styk 10 hodín pod vplyvom alkoholu‚ a ďalej nepoviem,“ prezradil. Keď sa ho moderátori opýtali, či odpadol, lebo ho mal príliš prekrvený, odpovedal stručne „Povedzme“.

Celý rozhovor s Henrikom si môžeš vypočuť TU:

Zdroj: YouTube/Rádio Viva

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News