Instagram/miriam.kalisova, Instagram/barborabaluchovaofficial

Športový svet zasiahla veľmi smutná správa. Webový portál Sportnet dnes informoval o tom, že vo veku 36 rokov nás navždy opustil Dušan Pašek ml. Bol bývalým hokejistom, generálnym riaditeľom a viceprezidentom klubu iClinic Bratislava Capitals.

Dušan bol podľa informácií zdroja nezvestný od štvrtku a v piatok ráno ho našli na bratislavskej Kolibe, kde spáchal samovraždu. Veľa ľudí tomu stále nedokáže uveriť. S tragickou informáciou sa vyrovnávajú aj Miriam Kalisová a Barbora Balúchová, ktoré s Dušanom kedysi chodili.

Miriam zverejnila video, na ktorom si zaspomínala na Dušana, ako spieva s inými hudobníkmi. „Takto si Ťa chcem navždy pamätať 🤍 … nikdy nezabudnem, ako si mi na prvom rande zaspieval pod Michalskou bránou… ešte pred týždňom si bol plný života… nerozumiem… ale rešpektujem… odpočívaj v pokoji,“ napísala v príspevku.

Barbora Balúchová pridala len story, v ktorej napísala: „Fufáč môj, prečo? Prečo?“ Túto otázku si kladie určite veľa ľudí. O to ťažšie sa ňu odpovedá práve blízkym osobám, ktoré Dušana poznali a informácia o jeho smrti ich zasiahla oveľa viac.

Všetkým pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Slovensko prišlo o ďalšieho talentovaného a šikovného človeka, ktorý odišiel priskoro.

zdroj: Instagram/barborabaluchovaofficial

Zdroj: Sportnet, Instagram/miriam.kalisova, Instagram/barborabaluchovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News