Expl0ited a Svarinská

Už je to viac ako rok od momentu, kedy sa stal otcom! Slovenský influencer a YouTuber, Peter Altof, známy pod prezývkou Expl0ited, síce so svojou partnerkou biologicky dieťa nemá, no jedno si adoptoval ešte skôr, než sa s herečkou Kristínou Svarinskou dal dokopy. Novému času prezradil detaily.

Aj keď má len 26 rokov a na sociálnych sieťach vystupuje ako spontánny a bláznivý chalan, jeho srdce je na správnom mieste. Zarobené peniaze nemíňa len na vlastné potešenie, ale myslí aj na tých, ktorí také šťastie nemali. Jedným z nich je 16-ročný Paul z Afriky.

Kristína Svarinská a Expl0ited
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Expl0ited mu posiela peniaze

Prostredníctvom občianskeho združenia Centrum Narovinu, ktorá sa zameriava na rozvojovú spoluprácu a „adopcie“ na diaľku, sa Peter rozhodol zobrať pod svoje krídla tohto chlapca. Tomu pravidelne posiela peniaze s cieľom zlepšenia jeho vzdelávania a životného štandardu. Paul mu raz za štvrťrok napíše list o tom, ako sa má a priloží aj aktuálnu fotografiu.

„Posielam 660 eur ročne, takže 55 eur mesačne. Je na strednej a tam treba viac vecí ako uniformy. Situácia v rozvojových krajinách je taká, aká je, a často sú deti odkázané na prácu namiesto učenia sa, aby rodina fungovala, tak som chcel aspoň finančne pomôcť na diaľku. To je celé,“  uviedol Peter.

Na Instagrame sa pochválil aj jeho fotografiou, ktorú si môžeš pozrieť nižšie. „Je zdravý, hráva futbal s bratrancami a píše básne. Pripomína mi trochu mňa,“ dodal Expl0ited.

Expl0ited si adoptoval syna
zdroj: Instagram/expl0ited_

Ktovie, či sa čoskoro nebude tešiť aj z biologického dieťatka, s Kristínou Svarinskou totiž tvoria krásny pár a zdá sa, že im to stále klape!

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News