instagram.com/tvmarkizaofficial

Prvý pár v druhej sérii Svadba na prvý pohľad bol okamžite favoritom všetkých divákov. Citlivá Diana, ktorá sa aj napriek prvotnej hanblivosti zamilovala a tichý Michal, ktorému zasa imponovala Diankina bláznivosť a spontánnosť. Vzťah im však nevydržal. Výrečná Košičanka prezradila modrožltej televízii Markíza, ako to medzi nimi teda je.

Druhá séria obľúbenej diváckej šou Svadba na prvý pohľad skončila len nedávno. Vo finále sa páry museli rozhodnúť, či v manželstve chcú ostať alebo sa rozísť. Zo štyroch párov, ktoré sa oddali do rúk odborníkov a tak si skúsili zaujímavý experiment – svoje manželstvo, ďalej pokračovali len dve. Bola to práve Diana & Michal a Tereza & Milan.

Terezke a Milanovi sa otvorili nové obzory a urobili niekoľko kompromisov. Dnes im to spolu klape a chystajú sa na svoj spoločný život. Diana a Michal vyzerali taktiež ako sľubný pár, ktorému to bude fungovať. Rovnaké mesto, protiklady v povahe a radostné chvíle ukazovali, že pár sa naozaj k sebe hodí. Bohužiaľ, ich spoločné nažívanie, prekonávanie problémov, ktoré museli riešiť pred kamerami, vyvrcholili a prišiel rozchod.

Obidvaja Košičania priznali, že keby sa neprihlásili do experimentu, kvôli rozdielnym záujmom by sa ich cesty asi nepretli. Vo finále sa rozhodli o manželstvo zabojovať a skúsiť si vzťah aj mimo kamier, no nakoniec obidvaja priznali, že radšej zostanú priateľmi: “Už netvoríme pár, ale ostali sme kamarátmi.”

Michal toto tvrdenie taktiež potvrdil a začal sa plne venovať svojej najväčšej záľube a to sú rybačky a konečne mohol otvoriť aj svoj obchod. Dodal, že s Diankou ostávajú priateľmi, naďalej sa stretávajú a spoločné výlety im taktiež nerobia problém.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News