Keď si čítam články tradičných ženských magazínov o chudnutí, nestíham prevracať očami – toľko nezmyslov pokope a toľko naivných čitateliek. Ale ani ja nie som bez viny.

Áno, aj ja som sa v minulosti nachytala na všetky tie „vajcové“, „melónové“ a „kapustové“ diety, kde schudneš 5 kilo za 3 dni. To, že v skutočnosti akurát stratíš vodu a všetku váhu naberieš späť do 25 sekúnd po skončení diety, to akosi v článkoch zabudli spomenúť.

Druhým typom článkov sú jedinečné cviky na brucho, ktoré ti starostlivo zdeformujú chrbát a nechajú ťa žiť v predstave, že brušné svaly ten tuk okolo pupku prerazia.

V Odzadu sme si povedali dosť a predstavujeme náš prvý vlastný workout, ktorý ti naozaj reálne pomôže schudnúť. Je to pochopiteľne jedinečný a revolučný program budúcnosti…bla bla bla 🙂

Poďme radšej na to.

Tento program obsahuje dva výnimočné cviky, ktoré sa ukázali ako najefektívnejšie. Opakuj každý deň, až kým postava nebude podľa tvojich predstáv.

1. Kývanie hlavou

Tento jednoduchý cvik ti pomôže nenabrať zbytočný tuk DOSLOVA okamžite. Vystri sa, pozri sa na človeka, ktorý ti práve ponúka jedlo a začni otáčať hlavou doprava a doľava a doprava a doľava, až kým osoba oproti tebe nepochopí, že si jednoducho neprosíš.

2. Push stôl

Pre tento cvik si sadni za stôl, uchop príbor a vychutnaj si svoju večeru. Akonáhle zješ 2/3 svojho taniera, nasleduje druhá fáza. Polož príbor, chyť stôl a odtlač ho preč, aby si už zbytočne viac nejedla.

 

Ok, dovolila som si menšiu satiru, to však neznamená, že by si sa článkom nemala inšpirovať. No chudé brucho skutočne nie je o hlúpej diete, ani o revolučných cvikoch. Mohla si počuť o tisícoch prístupov, no pravda je úplne jednoduchá – ak chceš schudnúť, musíš vydať viac kalórií, než si prijala.

Nekomplikujme si veci, dávajme si pozor na to, čo jeme a nejedzme viac, než je nutné. Uvidíš, akú „revolúciu“ to s tvojim telom spraví.

foto: Mattia Pelizzari

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness