Exfarmárka Azra

Exfarmárka Azra Sokira sa vraj zmenila na nepoznanie. Fanúšikovia ju v komentároch pod najnovším príspevkom na Instagrame dokonca prirovnávajú k speváčke Cher či Donatelle Versace. Ona si však s hejtermi hravo poradila. Čo im odkázala? 

Azra v pätnástej sérii šou Farma patrila medzi najvýraznejších súťažiacich. Súperi ju neraz obviňovali, že nič nerobí a mali ju v pláne zo statku vyhodiť. Preto sa aj dostala do viacerých súbojov. Všetkých však prekvapila, keď sa prebojovala až pred brány semifinále. Ukázala tak, že hoci tak nemusí vyzerať, je silná žena, ktorá sa len tak ľahko nevzdáva.

Diváci ju tiež mali na sociálnych sieťach potrebu súdiť za niečo, čo videli na svojich televíznych obrazovkách. Začala si totiž čosi so súperom Denisom, zatiaľ čo ju doma čakal priateľ. Nielen túto kauzu nám však sama Azra vysvetlila v exkluzívnom rozhovore aj zo svojho pohľadu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AZRA SOKIRA (@e.s.azra)

Azra si s hejtermi hravo poradila

Pár týždňov potom, čo bolo odvysielané finále šou Farma 15 sa krásna súťažiaca vybrala na estetickú kliniku. Nechala si tam vylepšiť kontúry tváre a brady. Viacerí fanúšikovia však pod jej najnovším príspevkom na Instagrame nešetria kritikou. Dokonca ju prirovnávajú k speváčke, ktorá je známa tým, že ju plastiky a estetické zákroky zmenili na nepoznanie.

„Nemôžem si pomôcť, ale čistá Cher po plastikách. Čo si si urobila s tvárou? Však keby som ťa stretla v noci, tak ujdem. A to myslím v dobrom,“ napísala fanúšička.

„Však máš oči prepadnuté, ako keby si celý život drogovala a práve ťa odfotili. A to naozaj nezvyknem písať takéto komentáre, len to neviem pochopiť, že prečo? Krásna žena a robí zo seba smrtku so 100 kg make-upu, kde už ani črty tváre nevidieť,“ dodala.

Azra sa ale nedala a musela na tento komentár reagovať. „Keby som vyzerala ako Cher v jej veku, tak klobúk dole. A všetci máme iný pojem o kráse a každému sa páči niečo iné. Keď sa tebe nepáči môj vzhľad, je to bežná vec, ale hlavné je, že ja sa takto cítim dobre a nemám zas neviem koľko plastík na tvári. Čo sa týka make-up, je to moje hobby,“ poradila si exfarmárka s hejterkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AZRA SOKIRA (@e.s.azra)

Veľa ľudí však pod príspevkom nešetria chválou a emodži srdiečok, čím exfarmárke fotku chvália.

A čo si o Azrinom výzore myslíš ty? 

Zdroj: Instagram/a.s.azra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News