exfarmárka Sára Adamčíková

Exfarmárka Sára Adamčíková sa v stories na Instagrame ukázala so slzami v očiach. A hoci to pre ňu bolo veľmi náročné, konečne sa jej to podarilo a už na konci tohto týždňa si môžeš kúpiť jej diár na rok 2024. 

Sáru Adamčíkovú si môžeš pamätať z 12. série reality šou Farma, ktorú vyhrala Xénia Gregušová. Exfarmárky sa stali dobrými kamarátkami a dodnes sa navštevujú, čo si mohla postrehnúť aj na ich sociálnych sieťach.

Exfarmárka Sára je známa nie príliš ľahkým životným osudom. Hoci zo statku odišla zamilovaná, vzťah jej dlho nevydržal a krátko po Farme sa rozpadol. Sympatická brunetka sa zakrátko znovu zamilovala a s partnerom splodili dieťatko. On ju však opustil ešte pred pôrodom, čo znášala veľmi zle.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sára Adamčíková (@sarik_adamcikova)

Zvládla sa z toho však dostať a pomohla jej v tom rodina, ale aj fanúšikovia na Instagrame, ktorých je na jej profile dnes už 101-tisíc. Práve s nimi sa pravidelne delí o kúsky zo svojho súkromného života, pričom neraz priznala, že byť slobodnou matkou a pritom podnikateľkou a fitnesskou vôbec nie je ľahké. Stále má však prilepený úsmev na tvári, za čo jej patrí obrovský obdiv.

Exfarmárka Sára so slzami v očiach

Teraz sa však v stories ukázala so slzami v očiach. Podarila sa jej totiž veľká vec. Presne o 0:52 dokončila svoj diár na rok 2024, na ktorom väčšinou pracovala po nociach, keď malý Matiasko spinkal. Diár bude v predaji už o pár hodín. Konkrétne v nedeľu, 26. novembra.

„Nájdete v ňom 24 silných odkazov odo mňa,“ teší sa exfarmárka Sára, no to nie je všetko. Svojimi myšlienkami v diári prispela aj jej mamina a to je dôvod, prečo sa rozplakala. V príspevku na Instagrame však nezabudla poďakovať aj svojim sledovateľom za podporu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sára Adamčíková (@sarik_adamcikova)

V diári nájdeš odkazy na rôzne témy – odpustenie, vďačnosť, pokora, vnútorná sila či duševné zdravie.

Tak čo, tešíš sa? Si pripravená kúpiť si tento diár tiež?

Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News