Exfarmárka Sára Adamčíková

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Exfarmárka Sára Adamčíková sa takmer presne pred rokom stala mladou slobodnou maminou. Už jej tehotenstvo sa stalo ťažším v okamihu, keď sa s ňou rozišiel otec bábätka. Situáciu zvládla aj s pomocou fanúšikov na Instagrame. Tým sa pred časom zverila, že je pre ňu dosť ťažké byť slobodnou mamičkou a ešte k tomu sa snažiť aj pracovať.

Zvláda aj prekážky

Sáru Adamčíkovú si môžeš pamätať z 12. série Farmy. Na statku si našla aj lásku, no vzťah s Erikom jej dlho nevydržal. Potom však našla šťastie v náručí iného muža a o to radšej bola, keď zistila, že čaká bábätko. Aj to iba dočasne, pretože jej partner ju opustil v pokročilom štádiu tehotenstva. Situáciu jej ale pomohli prekonať aj fanúšikovia, ktorí sympatickej brunetke dali kopec podpory aj cez internet.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sára Adamčíková (@sarik_adamcikova)

5. septembra sa so svojimi priaznivcami pochválila s fantastickou správou. Konečne sa stala maminou krásneho chlapčeka Matiasa. Potom ho aj pokrstila a pred časom sa fanúšikom zverila s tým, aké je to byť slobodnou maminou a popri tom ešte rozbiehať podnikanie. A podľa jej slov je to naozaj náročné.

Vie to byť náročné

Musíš uznať, že je obdivuhodné, ako exfarmárka Sára zvládla svoju ťažkú situáciu nielen počas tehotenstva, ale aj počas pôrodu a teraz materstva. Sama ale priznala, že je to naozaj náročné. Okrem toho, že vychováva synčeka, snaží sa aj podnikať.

„Byť slobodná matka na materskej a snažiť sa podnikať … Je kua ťažké … A ešte k tomu mať energiu … Asi veľa od seba chcem,“ napísala do svojho príbehu na Instagrame.

Hovorí sa, že ženy dokážu robiť niekoľko vecí naraz, no aj ty možno z vlastnej skúsenosti vieš, že keď je toho priveľa, nedá sa to zvládnuť tak, ako by si možno od seba očakávala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sára Adamčíková (@sarik_adamcikova)

„Strašne na seba tlačím teraz posledné dni. Mám strašne veľa projektov a plánov. A napísala som to iba preto, že som strašne unavená a musím trošku spomaliť, ale dá sa to zvládať. Je to fajn, ale občas na mňa príde útlm a dnes ten útlm mám. A len to som chcela, že aj ja som len človek a možno na Instagrame vyzerám, že to zvládam, ale niekedy to nezvládam. Napríklad, ako dnes. Ale keď už vidím tohto tu malého, tak si spomeniem, že toto je to najdôležitejšie na svete,“ priznala sympatická exfarmárka Sára.

Musíš uznať, že na Sáre vidno, že je naozajstná silná žena. Nie hocikto by zvládol takýto nápor, ktorým si prešla. Všetko ale zvládla perfektne, za čo jej patrí obrovské uznanie!

Zdroj: Instagram/sarik_adamcikova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News