Instagram/emma_caputova

Svet modelingu jej jednoducho patrí! Dcéra našej prezidentky Zuzany Čaputovej, Emma, sa na svojom Instagrame pochválila novými profesionálnymi fotografiami. Zábery, ktoré zhotovil fotograf Adam Tarana, zožali veľký úspech a sú ďalším dôkazom toho, že mladá Emma je v tomto odvetví ako doma aj napriek tomu, že si prešla aj nepríjemnou kritikou.

Emma sa ako modelka dostala do povedomia ľudí na jeseň minulého roka, keď sa postavila na prehliadkové mólo akcie Fashion LIVE! Len 17-ročná Emma pre milovníkov módy zažiarila, no našli sa aj takí, ktorí sa pustili do kritiky jej výzoru, pre ktorý je špecifický krátky účes a jedinečné znamienko na tvári. No aj vďaka tomu jej kariéra vyštartovala smerom nahor.

Spoluprácu s veľkým posolstvom získala so slovenskou šperkárkou Petrou Tóth, pre ktorú nafotila kampaň na oslavu sily a vnútornej krásy žien. Tento rok sa dokonca objavila aj na titulke prestížneho módneho časopisu Vogue. „Je mi cťou byť jednou z tvári na obálke Vogue Czechoslovakia. Ďakujem za túto úžasnú skúsenosť s nesmierne šikovnými ľuďmi,“ vyjadrila sa k svojmu úspechu Emma.

Odvtedy nebola na Instagrame aktívna, no teraz pridala na svoj profil nové snímky, ktoré ľudi očarili. Jej sociálna sieť je ukážkou jej práce a súkromné záležitosti tu idú bokom.

Emma má pred sebou skvelú kariéru modelky

Emmu v komentároch pod fotkou prirovnávajú k modelke Twiggy, ktorá hviezdila v 60. rokoch

zdroj: Instagram/twiggy_faceofthe60s/emma_caputova

Vidíš tam tú podobu aj ty?

Zdroj: Instagram/emma_caputova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News