Instagram/emma_caputova

Uplynulý víkend sa niesol v duchu podujatia Fashion LIVE!, na ktorom sa zúčastnili mnohí milovníci módy a umenia. Všetci si prišli pozrieť prácu šikovných módnych návrhárov a zároveň obzrieť nové Nivy centrum, kde sa táto akcia konala. Nechýbala tu ani dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá sa predviedla priamo na móle. 

Tento rok vybrali organizátori za dejisko prehliadky netradičné miesto, a to nové Nivy centrum – multifunkčný projekt, ktorý priniesol hlavnému mestu Slovenska modernú autobusovú stanicu, široký mix obchodov či unikátnu zelenú strechu. Niektoré z modelov tu predviedla aj 17-ročná Emma Čaputová, mladšia dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá doslova zažiarila.

O Emme budeme v modelingovej sfére určite ešte počuť. Od ostatných sa odlišuje aj svojím unikátnym znamienkom na ľavom líci. Možno ho považovať za jej prednosť, ktorá jej môže zabezpečiť rôzne zaujímavé ponuky na fotenie alebo predvádzanie.

Na víkendovom podujatí sa predviedla vo viacerých outfitoch, ktoré jej dokonalo pristali a navyše zvýraznili skvelú postavu.

Čo na Emmu Čaputovú hovoríš ty? Pristalo jej to?

zdroj: Instagram/emma_caputova
zdroj: Instagram/emma_caputova

Zdroj: Instagram/emma_caputova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista