Instagram/emma_caputova

17-ročná dcéra prezidentky Emma Čaputová určite nečakala, čo sa rozpúta okolo jej osoby. Po tom, ako sa objavila na módnom podujatí Fashion LIVE!, kde zažiarila v netradičných outfitoch, sa na ňu zvalila vlna kritiky kvôli jej výzoru. Jedným z iniciátorov reakcií bol aj poslanec Tomáš Taraba.

Mnohí by si mysleli, že ju takáto kritika zastaví a stiahne sa. Opak sa však stal pravdou. Emma získala významnú spoluprácu, ktorou sa nemôže pochváliť len tak hocikto. Stala sa modelkou pre slovenskú talentovanú šperkárku Petru Tóth, ktorá sa svojou novou kampaňou snaží poukazovať na krásu všetkých ľudí bez rozdielov.

Nová séria šperkov nesie názov „Krásna, krásna“ a bola vytvorená na oslavu sily a vnútornej krásy žien. Ako sa dalo očakávať, tento príspevok vyvolal rôzne reakcie. Našťastie prevládali tie pozitívne, ktoré novú kampaň chválili.

„Lepšiu modelku ste podľa mňa nemohli vybrať. Práve to, že nosí s hrdosťou a sebaláskou znamienko, napriek tomu, že samozvaní odborníci na krásu jej to vyčítajú, ju robí ešte krajšou. Veď čo je krajšie, ako keď sa žena sama seba miluje taká, aká je, bez podmienok,“ napísala v komentári spokojná fanúšička.

Samozrejme, začali sa objavovať aj komentáre plné kritiky a hejtu. „Ako je možné, že máte modelku, ženu s krátkymi vlasmi? Ženy majú mať dlhé! Jánošíkove vrkoče nie sú mužské, ale žena s krátkymi vlasmi je v poriadku, lebo je to slečna Čaputová?“, znel jeden z komentárov.

Hneď sa pridal aj ďalší nespokojný diskutujúci: „Je to pekná žena, znamienko mi vôbec nevadí, je tým jedinečná, ale fakt teraz bude všade zato, že je prezidentkina dcéra? Keby nie, neštekne po nej ani pes.“

Šperkárka Petra Tóth na to zareagovala novým príspevkom, v ktorom sa snažila uviesť veci na pravú mieru. “Niektoré ženy musia byť krásne, aby boli milované. A niektoré musia byť milované, aby boli krásne…“ Predchádzajúci post je dôkazom toho, že stále nie sme všetci krásni a tolerantní a presne preto táto kampaň vznikla. Ak sa aspoň jedna žena alebo jeden muž zamyslel nad tým, že nám neprislúcha právo posudzovať vonkajší výzor človeka, tak to malo zmysel. Ďakujeme,“ odkázala všetkým ľuďom.

Fotografie, ktoré vznikli pri tejto spolupráci, zverejnila na svojom Instagrame aj samotná Emma. „Krása nie je o dokonalosti. Sme pestrí. Ja mám svoju bodku. Bez nej by som bola ako nedokončená veta. Patrí ku mne. Je mi cťou byt súčasťou tejto kampane,“ vyjadrila sa k novej spolupráci pre Petru Tóth.

Na fotografiách to Emme podľa nás veľmi pristane a Petra si naozaj nemohla vybrať lepšiu modelku. Čo si o tom myslíš ty? Súhlasíš s nami?

Zdroj: Instagram/petratothjewellery, Instagram/emma_caputova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News