wallpaper.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nezaslúžiš si lásku niekoho, kto si nezaslúži tú tvoju.

Zaslúžiš  si viac. Zaslúžiš si príjemné večery, kedy budeš sama sebou a budeš len tak kráčať po meste a užívať si pohodu. Zaslúžiš si, aby bol k tebe milý, aby ťa podporoval v tvojich snoch a aby sa k tebe choval úctivo a láskavo. Zaslúžiš si jeho pozornosť, zaslúžiš si jeho krásne slová.

Drahá, ak si hovoríš, že neriešiš to, aký bude tvoj budúci muž, robíš obrovskú chybu. Tvoj život je aj o ľuďoch okolo teba a preto si ich vyberaj zodpovedne. Buď dobrou a hrdou ženou. Buď pokorným dievčaťom, no aj milujúcou osobou, ktorá si uvedomuje svoju hodnotu.

Zaslúž si muža, ktorý si zaslúži teba. Aby si mohla mať dobrému muža, ktorého si musíš vážiť a zaslúžiť, buď dobrou ženou.

„Nevezmi si človeka, o ktorom si myslíš, že s ním môžeš žiť. Vezmi si toho, o ktorom si myslíš, že nemôžeš žiť bez neho.“

James C. Dobson

wallpaperswide.com

Drahá, nezaslúžiš si muža, ktorý si ťa nebude vážiť.

Nezaslúžiš si niekoho, kto tebou bude opovrhovať a manipulovať.

Nezaslúžiš si niekoho, kto nie je hodný tvojho úsmevu, lásky, starostlivosti, starostí a nádherných okamihov v tvojej prítomnosti.

Zaslúžiš si omnoho viac.

Dobrý muž si zaslúži tvoj čas. Zaslúži si momenty, ktoré by prežil po tvojom boku. Zaslúži si lásku, ktorú mu dáš. Zaslúži si vedieť, ako sa máš a ako sa práve cítiš. Zaslúži si pípnutie rannej esemesky, kde mu zaželáš krásne ráno.

wallpaperswide.com

Jedno srdce! Tak málo, tak málo, jedno srdce treba mi na zemi, čo by pri mojom láskou sa zachvelo, a bol by som spokojný medzi spokojnými.

 Adam Asnyk

Nehovor si, že nik pre teba nie je dobrý a každý muž je hlupák. Nie. Si milovaná každý deň. Možno ti to nie je vždy povedané ani dokázané, no je tu niekto, kto na teba myslí. Je tu niekto, kto by ťa práve teraz chcel objať. Je tu niekto, kto miluje tvoj humor a tvoj smiech. Je tu niekto, kto by sa teraz chcel s tebou prechádzať nočným mestom.

Je tu niekto, koho si zaslúžiš. Je tu niekto, kto si ťa zaslúži. Ver mi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating