pexels.com

Ak sa ťa niekto opýta, ako sa máš, väčšinou očakávaš, že odpovieš jednoslovne. Nie každý si rád vypočuje tvoje pocity a emócie z posledného rozchodu alebo to, že si stále deprimovaná. No isté znamenia zverokruhu nemajú najmenší problém hovoriť o tom, čo cítia. Pokiaľ máš ja ty potrebu občas sa vyrozprávať, môžeš si byť istý, že u týchto ľudí nájdeš pochopenie.

Ukázať niekomu svoje emócie nie je jednoduché. Môžeš sa obávať, že ťa za ne niekto odsúdi, alebo spôsobíš, že sa vďaka nim niekto bude cítiť nepohodlne. No títo ľudia ťa vďaka tomu, že s nimi zdieľaš to, čo cítiš, budú milovať ešte viac.

Rak –  jediné, o čom sa chcú rozprávať sú city

Empatický a citlivý rak je priam stvorený na to, aby sa s tebou rozprával o pocitoch. Zo začiatku sa môže zdať trošku uzavretý, pretože veľmi dobre vie, že nosí svoje srdce na dlani a musí byť opatrný. No akonáhle zistí, že sa ti môže zdôveriť s tým, čo cíti, nebude vedieť prestať. Pre väčšinu ľudí je priznanie o tom, že sa zamilovali, alebo ich niekto podviedol, či inak im ublížil naozaj ťažké. No pre raka je potešením, ak ho niekto vypočuje a on sa zbaví celej emocionálnej ťažoby.

Váhy – vždy je ochotný zblížiť sa

Vyžadujú hlboké, úprimné a autentické vzťahy s ľuďmi a vedia, že bez otvorenej konverzácie je ich dosiahnutie nemožné. Hoci nemajú problém s bežnými mini konverzáciami, najradšej vedú tie hlboké.  Ak sú však tvoje pocity veľmi silné a rušivé na verejnosti sa s nimi o tom nebav. Sú totiž diplomati a záleží im na tom, čo si myslia ostatní. A hoci toto znamenia zaraďujeme medzi vzdušné, ktoré majú problém viazať sa, váhy potvrdzujú, že výnimky existujú. Milujú totiž koncept lásky a priateľstva.

Ryby – neexistuje nič, o čom by sa nechceli rozprávať

View this post on Instagram

@mood_passion via 📸 @juliatreg tag your love.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Niekde medzi podivnými myšlienkami, farebnými snami a emocionálnymi výkyvmi, ryby nevedia prestať skúmať hranice svojej fantázie. Najradšej majú tých, ktorí sú s nimi ochotní zdieľať všetko, čo im beží hlavou a naopak. Neexistuje nič, čo by si človeku narodenom v znamení rýb nemohla povedať. Nič nie je príliš komplikované na to, aby sa o tom nedalo rozprávať. Pre nich je omnoho dôležitejšie to, čo nosí človek vo svojom vnútri, než to ako vyzerá.

 

Zdroj: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating