Dominika Mirgová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Slovenská speváčka Dominika Mirgová je naozaj silná žena. Krátko po nevere jej manžela Petra Zvolenského sa v živote chystá spraviť dôležitý krok. Pochválila sa tým na svojom Instagrame

Patrili medzi najkrajšie a najstabilnejšie páry slovenského šoubiznisu. Prednedávnom nás ale všetkých prekvapila aféra jej manžela Petra, ktorá sa dostala na povrch. Aj samotná Dominika Mirgová sa to, že ju partner podvádza, dozvedela z médií, z čoho bola v absolútnom šoku. 

Dominika Mirgová a Peter Zvolenský
zdroj: Instagram/zvolkooficial

31-ročná speváčka sa na chvíľu odmlčala, no potom sa odhodlala zverejniť svoje vyjadrenie na Instagrame. Napokon sa však zavrela do nahrávacieho štúdia a dokončila svoju dlho očakávanú novinku, pieseň Wonder Woman, ktorá svetlo sveta uzrie už čoskoro.

Dominika Mirgová je silná žena

Po chvíľach smútku Dominika prehovorila aj v stories na svojom Instagrame. Práve dnes sa totiž chystá na koncert v mestečku Giraltovce na východe Slovenska. Ide o jej prvé takéto vystúpenie v roku 2023 a zároveň aj prvý koncert od celej aféry.

Krásna speváčka sa po ťažkých životných chvíľach rozhodla kráčať ďalej. A to so širokým úsmevom na tvári, ktorý môžeš vidieť vo videu. Robí to z nej naozajstnú Wonder Woman, a teda silnú ženu.

Na jej profile nájdeš aj nové fotky či videá, ktoré ťa navnadia na jej nový song, čo sme ti ukázali aj my v našom článku. Musíš uznať, že jej to tam neuveriteľne svedčí a aj po krušných chvíľach v súkromí vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

speváčka Dominika Mirgová
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News