Dominika Mirgová

Má obrovskú radosť a o svoju veľkú novinku sa podelila aj s fanúšikmi na Instagrame. Slovenská speváčka Dominika Mirgová je v posledných rokoch veľmi aktívna a vydáva jeden skvelý song za druhým. Nielen, že sa aktuálne pripravuje na zápas v boxerskom ringu, ale pred sviatkami dáva von aj nový album. 

30-ročná Dominika sa spevu venuje celý život a po tom, čo sa zúčastnila SuperStar v roku 2007, neprestala na sebe a svojej tvorbe makať. Popri kariére sa však stíha venovať aj svojej rodine – manželovi Petrovi Zvolenskému a ich synčekovi, ktorý dostal meno po otcovi. Keďže malý futbalista chodí už do školy, fanúšikovia sa často pýtajú aj na druhé dieťatko.

Dominika Mirgová
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Dominika Mirgová ukázala svoje „baby“

Porodiť Peťkovi súrodenca zatiaľ nemá obľúbená slovenská speváčka v pláne, no za deti považuje aj výsledky svojej tvorby v podobe hudobných albumov. Ten najnovší, ktorého vydanie len nedávno avizovala, konečne fanúšikom aj ukázala. „Takto vyzerá. Moje šieste hudobné baby a happy Dominika,“ napísala pod svoj najnovší post na sociálnej sieti.

Našla som si aj trošku času na dokončenie toho, čo som si pre vás vymyslela. V podstate bolo to aj vaše želanie, a ja som ho zobrala vážne,” ozrejmila tento mesiac dôvod toho, prečo sa rozhodla pre nový album. V poradí je to už jej šiesty. Kúpiš si ho ako jej fanúšička aj ty?

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News