Dominika Kavaschová

Tak takto by ju spoznal len málokto! Známa slovenská herečka, Dominika Kavaschová, sa na svojom Instagrame pochválila veľkou zmenou vizáže. Sympatická Donda, ktorá popri starostlivosti o malú dcérku stíha už aj pracovať, má účes, ktorým prekvapila fanúšikov. 

Na sociálnej sieti sleduje herečku viac ako 194-tisíc followerov, ktorých pravidelne zásobuje fotkami z pracovného, ale aj súkromného života. Dominiku, ktorá hrala v seriáli Oteckovia svojskú Sisu, milujú fanúšikovia pre jej vtipné, ale aj veľmi úprimné príspevky. Zdá sa, že s koncom úspešného seriálu sa rozhodla dať zbohom aj svojmu typickému výzoru.

Dominika Kavaschová si užíva materskú dovolenku
zdroj: Instagram/donda_kawa

Dominika Kavaschová prekvapila zmenou

33-ročná Donda, ktorá pochádza z Košíc, je už opäť čiastočne v pracovnom kolotoči, aj keď na prvom mieste je pre ňu dcérka menom Maia, ktorá v máji oslávila svoj prvý rok. Tú má s partnerom Danielom Fischerom. Dvojica sa ešte pred narodením dcérky stihla aj zasnúbiť.

Krásna herečka sa aktuálne rozhodla pre radikálnu zmenu výzoru. Zverila sa do rúk profesionála, ktorý jej nie len čerstvo prefarbil vlasy, ale dokonca jej ostrihal aj ofinu. Ako s ňou Dominika vyzerá, si môžeš pozrieť na fotografii nižšie.

Dominika Kavaschová
zdroj: Instagram/donda_kawa

Pristane jej nový účes?

Ako sama okomentovala, na nový strih si bude musieť zvyknúť aj ona sama. Takto by si ju hneď asi nespoznala, čo?

Dominika Kavaschová
zdroj: Instagram/donda_kawa

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News