Dominika Kavaschová s manželom a dcérkou
Instagram/donda_kawa

Herečka Dominika Kavaschová je veselá kopa, ktorá na svojom Instagrame baví cez 195-tisíc sledovateľov. Zdieľa tam i svoje súkromie či pracovné projekty. Ak ju sleduješ na tejto sociálnej sieti, vieš, že jej nie je nič trápne. Zasmejeme sa aj na jej dcérke, ktorá svetlo sveta uzrela presne pred rokom

Krásna herečka je známa aj svojou úprimnosťou. Mamičkou je iba rok, no už stihla priznať, že Maia ju niekedy vyšťavuje a z materstva vie byť unavená. Dcérku porodila partnerovi Danielovi Fisherovi, s ktorým tvoria sympatický pár a už sa spolu stihli aj zasnúbiť. Svadba však doposiaľ nebola.

Nenáročná oslava

Ten čas neuveriteľne letí! Ako keby to bolo včera, keď sme ti s radosťou zvestovali, že Dominika Kavaschová sa stala mamičkou a dnes už malá Maia oslavuje jeden rôčik. Hoci narodeniny mala 5. mája, oslava sa konala iba včera.

Išlo o jednoduchú a vynaliezavú udalosť. Bol to piknik na golfovom ihrisku. Bez výzdoby sa však slávnosť nezaobišla. Pred májovým slnkom chránil hostí, mamičku a oslávenkyňu provizórny stan ozdobený hŕbou balónov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News