Dolli z Ruže pre nevestu
Facebook/Televízia Markíza, Instagram/nicoleta_dolli_kortis

Výrazná Dolli z reality šou Ruža pre nevestu 2 si vraj 12-tisícovú plastiku prsníkov neplatila sama. Povedala to vo vlogu Oskiho Baramiho, ktorý pred pár hodinami zverejnil na YouTube.

Súčasťou druhej série šou Ruža pre nevestu bola aj extravagantná Daniela Nikoleta, ktorá si hovorí Dolli. Už predtým si ju mohla postrehnúť v šiestej sérii relácie Farma. Odvtedy sa však poriadne zmenila. Netají sa tým, že si na sebe čo-to nechala vylepšiť.

„Pery som mala spravené už na Farme. Neskôr som si dala zväčšiť prsia, a to konkrétne dvakrát,“ povedala Markíze ešte pred odvysielaním šou Ruža pre nevestu.

„Najdrahšie boli rozhodne prsia, ktoré som si druhýkrát dala spraviť u svetovo známeho plastického chirurga doktora Maxima Ivanchuka – druhá operácia pŕs ma tak vyšla 12-tisíc eur,“ dodala vtedy Dolli. Doplnila, že sa jej páči byť iná a extravagantná. Miluje, keď sa na ňu ľudia pozerajú.

Kto Dolli platil plastiku prsníkov?

Teraz však vo vlogu známeho YouTubera, TikTokera, influencera a moderátora podcastu SNAMI – Oskara Baramiho – povedala, že si operáciu prsníkov neplatila sama.

„Svetozár mal pravdu, že tie tvoje cecky zaberajú všetko. To je neuveriteľné niečo,“ zavtipkoval Oski. „Je pravda, že tie tvoje prsia stáli 12-tisíc eur?“ spýtal sa ešte. Dolli mu na to odpovedala, či chce vidieť bloček, ktorý vraj naozaj má. Oskar však vyzvedal ďalej. „A to si si zaplatila sama?“ opýtal sa. „Nie. Načo by som si ich platila sama, ku**a, keď sú na to ľudia?“ odpovedala.

Zaujímavosťou ale je aj to, ako zistila, že je tehotná. Ovracala vraj pritom kamarátku. „Stalo sa to vtedy, keď som bola s mojou kamarátkou v bare a bolo mi zle z alkoholu. Ona mi povedala, že určite si tehotná. Išla som si spraviť test na wecko … Takže … Bola som tehotná. Takže vtedy som ju ovracala,“ prezradila.

Tak čo myslíš, bol to o tej plastike prsníkov iba vtip alebo je to pravda?

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News